Zapasy. Przedstawiciele Orła Namysłów dwukrotnie stanęli na podium w Akademickich Mistrzostwach Polski

Alicja Czyżowicz nie miała sobie równych w kat. do 57 kg.
Alicja Czyżowicz nie miała sobie równych w kat. do 57 kg. materiały klubowe
Reprezentanci Orła Namysłów, Alicja Czyżowicz oraz Szymon Makuch, sięgnęli po medale podczas finałów Akademickich Mistrzostw Polski, który odbyły się w Warszawie.

Nieco lepiej poszło Czyżowicz, bo wywalczyła ona złoto w kat. do 57 kg. Startujący w tej samej grupie wagowej wśród mężczyzn Makuch zdobył natomiast srebrny krążek.

Poza podium, na 5. lokacie, zmagania ukończył inny zawodnik Orła- Przemysław Komsa (kat. do 86 kg).