Zapasy. Sukcesy młodzieży z Orła Namysłów w Krośnicach

Wszyscy przedstawiciele Orła na turniej w Krośnicach mieli dobre humory, bo każdy wywalczył w nim medal. materiały klubowe
Wszyscy reprezentanci Orła Namysłów sięgnęli po medal w Otwartych Mistrzostwach Dolnego Śląska Młodzików, które odbyły się w Krośnicach.

Łącznie wzięło w nich udział siedmiu przedstawicieli namysłowskiego klubu. Czterech z nich stanęło na najwyższym stopniu podium.

Złote medale zdobyli: Piotr Balcerzak (kat. do 48 kg), Wiktor Bender (kat. do 52 kg), Patryk Bratosiewicz (kat. do 57 kg) oraz Paweł Gąsior - kat. do 62 kg).

Dwaj zawodnicy Orła wrócili z zawodów ze srebrnymi medalami. Takim wyczynem mogli się pochwalić Denis Denisiewicz (kat. do 52 kg) oraz Oliwier Krupiński (kat. do 75 kg).

Z kolei brązowy krążek jako jedyny z namysłowian wywalczył najmłodszy w ekipie Adrian Paszkowski (kat. do 52 kg).

Dobre występy indywidualnie zaowocowały też 3. miejscem Orła w klasyfikacji drużynowej.