Nasza Loteria

Zderzenie motoroweru i busa na obwodnicy Brzegu. Kierowca jednośladu w szpitalu

Miłosz Bogdanowicz
Miłosz Bogdanowicz
Poszkodowany motorowerzysta trafił do szpitala w Brzegu.
Poszkodowany motorowerzysta trafił do szpitala w Brzegu. archiwum
Około 9.00 w sobotę u zbiegu obwodnicy Brzegu i ulicy Włościańskiej doszło do zderzenia motoroweru i samochodu typu bus. Na czas akcji służb ratunkowych w miejscu miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu.

- Kierujący samochodem renault nie ustąpił na rondzie pierwszeństwa kierowcy motoroweru, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów - informuje dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

Motorowerzysta z podejrzeniem złamania nogi trafił do szpitala.

W miejscu zdarzenia nie występują już utrudnienia w ruchu. Po 10.00 droga była całkowicie przejezdna.

od 16 lat
Wideo

W jakim kierunku powinna się zmieniać UE?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

A
Anna Rudecka

Bardzo proszę najbliższą rodzinę poszkodowanego w wypadku motorowerzysty o kontakt na adres e-mail: [email protected]

Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska