Zgłoś się do projektu!

Materiał powstał we współpracy z Gminą Gogolin
Gminny Ośrodek Zdrowia w Gogolinie realizuje projekt „Kompleksowa opieka nad osobami starszymi” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego 2014-2020.

Zgłaszać mogą się kobiety po 60 roku życia oraz mężczyźni po 65 roku życia, którzy zamieszkują teren województwa opolskiego. Procedura rekrutacji uczestników projektu, przebiegać będzie następująco:

1. dokonanie przez Kandydata zgłoszenia do projektu, które następuje poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej i w placówce realizatora i odesłanie go na adres mailowy, bądź dostarczenie go bezpośrednio do biura Projektu, albo przesłanie pocztą,

2. o zakwalifikowaniu do Projektu decyduje Koordynator, który tworzy listę uczestników na podstawie kolejności zgłoszeń i spełnieniu wymaganych kryteriów, tj. przynależność do grup zagrożonych wykluczeniem społecznym i ubóstwem.

3. po zakwalifikowaniu się do udziału w Projekcie, Uczestnik zostanie poinformowany telefonicznie,

4. po zakwalifikowaniu się do Projektu, Uczestnik ma obowiązek uczestnictwa w realizowanym projekcie,

5. termin zakończenia rekrutacji będzie ogłoszony na stronie internetowej,

6. liczba Uczestników jest ograniczona. W przypadku braku wolnych miejsc zostanie utworzona lista rezerwowa. W przypadku rezygnacji/zgonu Uczestników z listy, prawo do uczestnictwa w Projekcie będą miały osoby z listy rezerwowej, według kolejności na tej liście.

Wsparcie będzie zaplanowane kompleksowo dla każdego uczestnika. Do otrzymania określonego wsparcia będzie kwalifikować fizjoterapeuta pracujący w projekcie po przeprowadzeniu wstępnej wizyty fizjoterapeutycznej oraz na podstawie zgłaszanych potrzeb osoby zakwalifikowanej do projektu.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.goz.gogolin.pl.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska