Życzenia dla Samorządowców od Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”

Materiał informacyjny - WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA "INVEST-PARK" SP. Z O.O.

Razem Możemy Więcej!

Dziękujemy wszystkim przedstawicielom samorządu terytorialnego, z którymi współdziałamy na co dzień, za dotychczasową współpracę. Wierzymy, że z każdym miesiącem i rokiem, wspólnie zdziałamy jeszcze więcej. Do takich wniosków dochodzimy po szeregu konstruktywnych spotkań z cyklu „Śniadanie Samorządowe”.

To bardzo ważne, aby samorząd rozumiał przedstawicieli biznesu. Jeśli tak się dzieje, to z tej współpracy płynie dla wszystkich wymierna korzyść. Tylko razem, w zgodzie i w pojmowaniu, że dążymy do wspólnego celu – rozwoju gospodarczego regionu i lepszego, bezpieczniejszego życia jego mieszkańców, można zrobić wiele dobrego.

Na terenach, gdzie działa Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” współpraca inwestorów z samorządami układa się niezwykle pomyślnie. Efektem są nowe inwestycje i możliwość szybkiego działania, nawet w tak nadzwyczajnych sytuacjach, jak w przypadku pomocy dla uchodźców z Ukrainy.

W pierwszych dniach tego straszliwego dramatu rozgrywającego się, nie do uwierzenia, w XXI wieku w Europie, wspólnie udało się nam zorganizować doraźną pomoc dla uchodźców. Teraz tworzymy program pomocy systemowej, prowadzimy szkolenia z umiejętności bazowych i nauki języka polskiego, bez których przyjezdni zza wschodniej granicy nie znajdą odpowiedniej pracy i szansy na normalne życie w przybranej ojczyźnie jaką jest teraz Polska. Stworzyliśmy też internetową platformę, na której wszyscy zainteresowani podjęciem zatrudnienia, niezależnie od narodowości, mogą znaleźć najlepszą dla siebie ofertę. To tylko jedno z wielu wspólnych działań z przedstawicielami samorządu.

Dziękujemy za zrozumienie, za pomoc, za to, że wszyscy, biznes i przedstawiciele władz terytorialnych wszystkich szczebli, z powodzeniem gramy w jednej drużynie – Invest Park Team!

Zarząd i Pracownicy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” Sp. z o.o

Tu podaj tekst alternatywny

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Życzenia dla Samorządowców od Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” - Gazeta Wrocławska

Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska
Dodaj ogłoszenie