Życzenia bożonarodzeniowe 2018. Wyślij kartkę na święta z życzeniami. Gotowe do wysłania wierszyki z życzeniami świątecznymi na Boże Narodzenie 2018. Idealne życzenia świąteczne bożonarodzeniowe dla każdego - wesołe wierszyki, krótkie życzenia do wysłania znajomym czy poważne sentencje idealne na oficjalne życzenia. Życzenia świąteczne na facebooka i messengera.

Święta Bożego Narodzenia są doskonałym czasem, by wysłać życzenia. Życzenia bożonarodzeniowe można złożyć każdemu. Nie jest ważne, czy zna się osobę, której składamy życzenia świąteczne, czy też nie.

Zmienia się tylko sposób składania życzeń świątecznych na Boże Narodzenie.

Choć nadal popularna jest kartka świąteczna, to jednak coraz bardziej popularne są krótkie życzenia świąteczne wysyłane SMS-em, na messengera albo życzenia animowane (popularne gify).

To doskonała okazja, żeby "Wesołych świąt" życzyć każdej osobie, którą spotkamy na swojej drodze.

Życzenia świąteczne bożonarodzeniowe mogą różnić się formą i treścią, jednak kryje się za nimi ta sama, uniwersalna prawda.

Poniżej znajdziecie:

  • zabawne życzenia świąteczne
  • piękne, religijne i wzruszające życzenia bożonarodzeniowe
  • rymowane życzenia na święta Bożego Narodzenia
  • życzenia świąteczne na messengera
  • życzenia bożonarodzeniowe - krótkie wierszyki SMS
  • proste życzenia świąteczne
  • życzenia świąteczne od firmy
  • życzenia na święta dla pracowników
  • kartki świąteczne

Życzenia bożonarodzeniowe. Życzenia SMS na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Najlepsze życzenia świąteczne

Najlepsze życzenia, szczęścia, pomyślności, na Wigilię gości i samych pyszności.

Najlepsze życzenia SMS na Boże Narodzenie

Wesołego jajka - oj, to nie ta bajka! Przepraszam, pomyłka, to miała być choinka! Więc życzę prezentów, szczęśliwych momentów, karpia smacznego i świętowania udanego!

Najlepsze życzenia świąteczne

Staropolskim obyczajem, gdy w Wigilię gwiazda wstaje, Nowy Rok zaś cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia. Przy tej pięknej sposobności i ja życzę Ci radości, aby Tobie się darzyło, z roku na rok lepiej było.

Piękne życzenia SMS na Boże Narodzenie

Świętego w kominie, prezentów po szyję, zielonej choinki, prezentów trzy skrzynki, zimnego szampana i sylwka do rana.

ZOBACZ TAKŻE: Sklepy w wigilię 2018. Godziny otwarcia w wigilię i święta sklepów sieci: Biedronka, Lidl, Kaufland, Auchan, Carrefour, Tesco, Żabka

Życzenia bożonarodzeniowe

Gwiazdki najjaśniejszej, choinki najpiękniejszej, prezentów wymarzonych, świąt mile spędzonych, karnawału szalonego, roku bardzo udanego życzy...

Ile kosztuje wynajęcie św. Mikołaja?

Życzenia bożonarodzeniowe SMS

Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz, jaśniejących pierwszą gwiazdką. Niech z nut świątecznych zapachów powstanie najpiękniejsza kolęda i czarem swej melodii spełni Wasze marzenia.

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie

Za oknem ciemno, cichutko puszyste ścielą się płatki. Niech serca się z sercem podzielą jak wigilijnym opłatkiem.

Gotowe życzenia bożonarodzeniowe

W te święta magiczne - życzenia ślę liczne. Pachnących jodełek, z ogromem światełek. Olbrzymich prezentów, od wesołych elfów. Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka.

Życzenia bożonarodzeniowe 2018 - gotowe do wysłania SMS

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Ci pokoju Chrystusowego, zdrowia i błogosławieństwa Bożego. Niech nadchodzący nowy rok przyniesie Ci jak najwięcej łask bożych, życzę Tobie również, byś doświadczył/a bożej mocy co dnia i by nasz Pan Jezus Chrystus zawsze był przy Tobie.

Gotowe życzenia na Boże Narodzenie

Szczęśliwych, kojących, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych życia i miłości świąt Bożego Narodzenia oraz niesamowitego, niezapomnianego, niepowtarzalnego sylwestra życzy...

Życzenia świąteczne SMS 2018

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
życzę Ci nadziei, własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
piękna poezji, muzyki,
pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego, co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.
Wesołych świąt!

Gotowe życzenia na Boże Narodzenie

W małym Świętym Dziecku Bóg daje nam Zbawienie. Niech Gwiazda Betlejemska zwiastuje nam w sercu na nowo tę Dobrą Nowinę, niech się rozraduje serce i uwierzy Jezusowi, niech się umocni nadzieją na cały Nowym 2018 Rok

Życzenia bożonarodzeniowe SMS

Staropolskim obyczajem, gdy w Wigilię gwiazda wstaje, Nowy Rok zaś cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia. Przy tej pięknej sposobności i ja życzę Ci radości, aby Tobie się darzyło, z roku na rok lepiej było