1 liga futsalu. ASG Stanley Futsal Team Brzeg przegrał z AZS UEK Kraków

Gol Mateusza Suchodolskiego (w środku na drugim planie) pozwolił brzeżanom złapać kontakt, ale na więcej ich już stać nie było. Oliwer Skrzypnik
ASG Stanley Futsal Team Brzeg uległ na wyjeździe AZS UEK Kraków 1:3 w meczu 7. kolejki 1 ligi (grupa południowa).

Losy tej rywalizacji rozstrzygnęły się w drugiej połowie. Choć dogodnych okazji bramkowych nie brakowało już przed przerwą, ani jeden, ani drugi zespół nie oddał skutecznego strzału w pierwszej odsłonie.

Wynik otworzyli w 24. minucie gospodarze, kiedy to prowadzenie dał im Grzegorz Chlebda. Cztery minuty później ten sam zawodnik wykorzystał błąd jednego z brzeżan i powiększył zaliczkę swojej drużyny.

Nadzieję na odwrócenie wyników dał Stanley'owi w 31. minucie Mateusz Suchodolski. Jego kontaktowy gol okazał się jednak jedynym, jakiego ekipa z Brzegu zdobyła w tym spotkaniu. W 37. minucie z kolei na 3:1 dla zespołu z Krakowa trafił Maciej Kuchta i tym samym ustalił końcowy rezultat.

Aktualnie ASG Stanley Futsal Team Brzeg to 8. drużyna w tabeli grupy południowej (na 12). W siedmiu spotkaniach zdobyła ona 7 punktów (2 zwycięstwa, 1 remis, 4 porażki).

AZS UEK Kraków -ASG Stanley Futsal Team Brzeg 3:1 (0:0)
Bramka dla Stanley'a: Suchodolski - 31.