Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W tym pierwszym przypadku podopieczni Rafała Knapa ograli...

1 liga koszykarzy. Wygrana Weegree AZS Politechnika Opolska, porażka Pogoni Prudnik

Outsider odprawiony

W tym pierwszym przypadku podopieczni Rafała Knapa ograli bowiem zdecydowanego outsidera zmagań Nysę Kłodzko. Lepsi byli w każdej z kwart, choć też w przerwie nie mogli czuć się pewni swego, albowiem w tym momencie prowadzili 48:42. Z drugiej strony patrząc i tak prowadzili wówczas praktycznie przez cały czas. Dobry moment mieli szczególnie pod koniec pierwszej odsłony gdy mieli już 10 „oczek” przewagi. Zastój zanotowali jedynie w ostatnich sekundach przed zejściem do szatni gdy rywale doprowadzili do remisu po 42. Finisz tej odsłony jednak należał do opolan. Po zmianie stron z kolei podkręcili tempo i znowu zbudowali sobie spory dystans, ale szalę zwycięstwa przechylili na swoją korzyść w ostatniej odsłonie. Wówczas to szczególnie dobrze zaprezentowali się w defensywie albowiem dali rywalom zdobyć tylko sześć „oczek”! W ofensywie do boju opolan poprowadzili Adam Brenk i Artur Łabinowicz, którzy na swoje konto zapisali odpowiednio 18 i 17 punktów.