1 liga w sportach halowych. Podsumowanie występów naszych drużyn [8-9.01]

Mickiewicz Kluczbork wciąż jest bardzo daleki od zapewnienia sobie utrzymania w Tauron 1 Lidze. Agata Brudzińska
Kolejne ligowe zwycięstwo zapisali na swoim koncie koszykarze Weegree AZS-u Politechniki Opolskiej. Porażki ponieśli natomiast siatkarze Mickiewicza Kluczbork i ZAKSY Strzelce Opolskie.

Ekipa z Opola wygrała na wyjeździe 76:69 po niezwykle emocjonującym meczu z Dzikami Warszawa. Po pierwszej połowie w naszej drużynie nastroje były minorowe, gdyż na półmetku stołeczny zespół wygrywał aż 49:30! Tak niekorzystne położenie nie załamało jednak opolan, którzy po przerwie zaliczyli wielki powrót. Trzecią kwartę wygrali 24:12, ale przed ostatnią mieli i tak jeszcze siedem punktów straty. Tymczasem odrobili je z nawiązką, triumfując jeszcze bardziej przekonująco, bo aż 22:8.

Na obcym terenie grali też, ale bez powodzenia siatkarze Mickiewicza i ZAKSY. Ulegli oni odpowiednio 1:3 Lechii Tomaszów Mazowiecki i 0:3 KPS-owi Siedlce.

Koszykówka

Suzuki 1 Liga

Dziki Warszawa - Weegree AZS Politechnika Opolska 69:76 (30:14, 19:16, 12:24, 8:22)
Weegree: Rutkowski 17, Kaczmarzyk 15, Wilk 10, Kiwilsza 9, Kobel 9, Krefft 7, Jodłowski 6, Skiba 3, Piszczatowski 0.

Siatkówka

Tauron 1 Liga

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Mickiewicz Kluczbork 3:1 (26:28, 25:22. 27:25, 25:19)
Mickiewicz: Popik, Czerwiński, Schmidt, Siemiątkowski, Pasiński, Mucha, Jaskuła (libero) oraz Kupka, Prokopczuk, Zimoń.

KPS Siedlce - ZAKSA Strzelce Opolskie 3:0 (25:18, 25:20, 25:18)
ZAKSA: Jacznik, Kłęk, Kosian, Walczak, Wójtowicz, Kramczyński, Majcherski (libero) oraz Wóz, Kaciczak, Szczechowicz.