3 liga piłkarska. Agroplon Głuszyna - Zagłębie II Lubin 1-4

Elton zdobył kontaktowego gola, ale Agroplon nie poszedł za ciosem.
Elton zdobył kontaktowego gola, ale Agroplon nie poszedł za ciosem. Oliwer Kubus
Wciąż w dołku są piłkarze naszego beniaminka 3 ligi. Tym razem nie sprostali rezerwom ekipy z ekstraklasy.

Nowicjusz z Opolszczyzny nie był faworytem zmagań, wszak do Namysłowa, gdzie nasz team rozgrywa swoje mecze, przyjechał wicelider tabeli. Do tego gospodarze dodatkowo utrudnili sobie sami zadanie, gdyż już na początku spotkania drugą żółta kartką a w konsekwencji ukarany został Wiktor Łuczak. Podopieczni Andrzeja Moskala jednak długo dzielnie się bronili w osłabieniu i na przerwę schodzili przy bezbramkowym remisie.

Ich nadzieje na dobry wynik szybko jednak zgasły po zmianie stron. Najpierw na listę strzelców wpisał się Eryk Sobków, a niecałe 10 minut później do siatki trafił dobrze znany w regionie Łukasz Moneta. Wydawało się więc, że jest po meczu.

Niespodziewanie jednak kontaktowego gola w końcówce zdobył Elton i odżyła wiara Agroplonu na chociażby punkt. To jednak poniekąd zgubiło ten zespół w kontekście końcowego wyniku, gdyż ekipa z Głuszyny próbowała rzucić się do ataku, odkryła się zupełnie i przyjezdni wykorzystali to dwukrotnie w doliczonym czasie gry.

Agroplon Głuszyna - Zagłębie II Lubin 1-4 (0-0)
Bramki:
0-1 Sobków - 51., 0-2 Moneta - 60., 1-2 Eltos - 83., 1-3 Gołębiowski - 90., 1-4 Nowak - 90.
Agroplon: Kuleszka - Słupianek, Łuczak, Czech, Sobczyński - Elton, Surowiak, Sobczak - Zychowicz (62. Pałach), Lewandowski (69. Kamiński), Mikulski.
Żółte kartki: Elton, Łuczak, Mikulski.
Czerwona kartka: Łuczak - 12. min.