Akrobatyka. Medale dla Gwiazdy

Redakcja
Medaliści Gwiazdy (od lewej): Julia Siepetowska, Nikola Sykulska, Kordian Krężelok, Weronika Lesik, Milena Piekorz. Klubowe
Reprezentanci GOK Gwiazda Dobrzeń Wielki potwierdzili wysoką formę podczas ogólnopolskich zawodów "Młode talenty".

Na starcie zawodów w akrobatyce sportowej, skokach na trampolinie i ścieżce w Drzonkowie stanęło 174 zawodników z 26 klubów całej Polski. Gwiazdę w gimnastycznych skokach na trampolinie reprezentowało 7 zawodników.

W klasie młodzieżowej dziewcząt znakomicie wystartowała Milena Piekorz, która zwyciężyła w indywidualnych skokach na trampolinie. Zawodniczka Gwiazdy wygrała w tym roku wszystkie zawody, w których startowała. Druga była Julia Siepetowska.

W klasie III sportowej 2. miejsce zajęła Weronika Lesik, która wykonała trudny 10-elementowy program z trzema podwójnymi saltami. Trzecia była Nikola Sykulska. Obie zajęły 2. miejsce w skokach synchronicznych.

W klasie III sportowej chłopców wygrał Kordian Krężelok, potwierdzając wysoką formę przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się 13-16.11. w Daytona Beach w USA. W punktacji klubowej skoków na trampolinie Gwiazda Dobrzeń Wielki zajęła 4. miejsce.