Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Bramki: 1-0 Mizielski - 6., 2-0 Kipka - 35., 2-1 Gordzielik...

BS Leśnica 4 Liga Opolska. Raporty, strzelcy goli, komentarze, zdjęcia, tabela [14. KOLEJKA]

MKS Gogolin - Piast Strzelce Opolskie 4-1 (2-1)

Bramki: 1-0 Mizielski - 6., 2-0 Kipka - 35., 2-1 Gordzielik - 41., 3-1 Kipka - 84 (karny), 4-1 K. Szampera - 90. (karny).
MKS: Stasch - Krzyżowski, Mrosek, Gebauer - Rusin, Wróblewski (39. Kocoń), K. Szampera (90. Weinert), Błoński - Wacław (79. Mikołajczyk), Mizielski (81. Bednarz), Kipka (84. Jaszkowic).
Piast: Sapiński - Wastag, Kozołup (55. Stupak), Baingo, Dudek - Olewicz (80. Burzan) Cembolista (87. Nawrot), Obuszko, Capiga - Zimon, Gordzielik (85. Olechnowicz).
Żółte kartki: Kipka, Mikołajczyk, Mizielski, K. Szampera - Capiga, Cembolista.
Kluczowe wydarzenia: Do przerwy wynik mógł być mylący, ponieważ to goście sprawiali lepsze wrażenie, jednak nie byli tak skuteczni jak miejscowi. Po zmianie stron z kolei strzelczanie odkrywali się coraz bardziej i to zemściło się na nich w samej końcówce.
Adrian Pajączkowski, trener MKS-u: Za nami ciężki mecz przeciwko dobrze zorganizowanemu rywalowi. Trudno było szczególnie przed przerwą, a wynik nie odzwierciedlał przebiegu gry. W drugiej odsłonie wyglądało to już lepiej i nawet można mieć pretensję, że chłopaki nie wykorzystali dwóch czy trzech dogodnych okazji przy stanie 2-1.
Maciej Kułak, trener Piasta: Wolałbym, żeby nas nie chwalono za fajną grę, tylko żebyśmy grali gorzej, ale efektywniej. Cieszy mnie to, że umiemy grać w piłkę, ale w tym sporcie punktów za styl nikt nie przyznaje.