Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Bramki: 0-1 Trębacz - 49., 0-2 Mikulski - 73. (karny), 0-3...

BS Leśnica 4 Liga Opolska. Raporty, strzelcy goli, komentarze, zdjęcia, tabela [14. KOLEJKA]

OKS Olesno - Agroplon Głuszyna 0-3 (0-0)

Bramki: 0-1 Trębacz - 49., 0-2 Mikulski - 73. (karny), 0-3 Pawlus - 88.
OKS: Zawada - Molski, Ficek, Krzymiński, Kubacki (79. Pawlik) - Jantos, Baros (79. Skonieczny), Jaroń (75. Skowronek), Huć, D. Flak (60. Wnuk) - Świerc (60. Hober).
Agroplon: Idziorek - Słupianek, Łuczak, Czech, Sobczyński - Trębacz (67. Pawlus), Gacmaga, Gorczyca - Mikulski (77. Poważny), Reisch, Węglarz (63. Sobczak).
Żółte kartki: Hober, Kubacki - Sobczyński.
Kluczowe wydarzenia: Pierwsza połowa była jeszcze dość wyrównana, jednak po tym gdy goście szybko po zmianie stron wyszli na prowadzenie, to kontrolowali już przebieg wydarzeń. Emocje natomiast praktycznie zgasły zupełnie gdy nieco ponad kwadrans przed końcem spotkania Radosław Mikulski wykorzystał rzut karny i było 0-2 dla Agroplonu.
Adam Kutynia, kierownik OKS-u: Do przerwy prezentowaliśmy się całkiem nieźle, ale gol na początku drugiej połowy mocno nas podłamał. Rywal był bardzo dobrze przygotowany fizycznie i świetnie zorganizowany w obronie więc było nam trudno odpowiedzieć na pierwszego gola, a co dopiero drugiego.

W tym roku nie będzie ratowników z WOPR-u nad Jeziorem Nyskim. Dlaczego?