Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Jednym ze starć, w którym padał gol za golem, było to...

BS Leśnica 4 Liga Opolska. Zobacz nasze oceny 42. kolejki [RANKING NTO]

MECZ KOLEJKI

Jednym ze starć, w którym padał gol za golem, było to pomiędzy Ruchem Zdzieszowice a Piastem Strzelce Opolskie. W tej potyczce zdobytych zostało zresztą najwięcej, bo aż 11 bramek. Niezwykłe były również jej losy. Do przerwy jednak kompletnie nic nie zapowiadało takich emocji. Faworyzowany Ruch w pierwszej połowie kompletnie zdominował przeciwnika. Klasycznym hat-trickiem popisał się między innymi Dawid Rudnik. Kiedy na półmetku ekipa ze Zdzieszowic prowadziła 4-1, można było śmiało pomyśleć, że jest już po zawodach. I tak też chyba zrobili piłkarze Ruchu ... co zemściło się na nich błyskawicznie. Pomiędzy 47. a 54. minutą goście zdobyli bowiem aż trzy bramki i zrobiło się 4-4! Co więcej, taki rezultat utrzymywał się aż do 90. minuty. W samej końcówce znów jednak do głosu doszli zdzieszowiczanie, i to na tyle mocno, że ostatecznie triumfowali ... aż 7-4. Można spokojnie więc zaryzykować stwierdzenie, że takiego scenariusza rywalizacji nie wymyśliliby nawet najlepsi specjaliści w tej dziedzinie.