Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Chemik Kędzierzyn-Koźle - GKS Głuchołazy (3-3). W tym...

BS Leśnica 4 Liga Opolska. Zobacz nasze oceny rundy wiosennej [RANKING NTO]

Mecz wiosny

Chemik Kędzierzyn-Koźle - GKS Głuchołazy (3-3). W tym spotkaniu było wszystko, za co kochamy piłkę nożną. Mnóstwo goli, niesamowite zwroty akcji i dramaturgia do samego końca. Przebieg tego starcia był wprost niewiarygodny, tym bardziej, że swoje „trzy grosze” w pewien sposób „dorzuciła” także aura, pod postacią ulewnych opadów deszczu. Jakby tego było mało, był to bardzo ważny bój drużyn walczących wówczas o utrzymanie. Kto wie, czy remis w przypadku gości nie przesądził o ich spadku, a w przypadku miejscowych o utrzymaniu. Do przerwy 2-0 wygrywali bowiem głuchołazianie, natomiast po przerwie piłkarze Chemika pokazali zupełnie inne oblicze. Dość napisać, iż to oni wyszli na prowadzenie, ale w końcówce, rozgrywanej w trudnych warunkach pogodowych, dali sobie je wydrzeć.

Genialny trik na mrówki w doniczce! Wykurzysz owady na dobre i nie zabijesz kwiatów

Dieta na krew. Potrzebujesz nie tylko żelaza!