Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Bramki: 1-0 Yavorski - 20., 2-0 Koval - 60., 3-0 Scisło -...

BS Leśnica 4 liga piłkarska. Raporty, strzelcy goli, wypowiedzi, ciekawostki, zdjęcia [10. KOLEJKA]

Victoria Chróścice - Swornica Czarnowąsy 8-0 (1-0)

Bramki: 1-0 Yavorski - 20., 2-0 Koval - 60., 3-0 Scisło - 67., 4-0 Koval - 70., 5-0 Koval - 77., 6-0 Hladysz - 82., 7-0 Damian Polok - 86., 8-0 Biliynski - 90.
Victoria: Walkowicz - Waindok (71. Blacha), Biliynski, Warzecha, Marek (75. Michułka) - S. Polok (71. Komko), Dastin Polok, Scisło, Damian Polok, Supruniuk (53. Koval) - Yavorski (62. Hladysz).
Swornica: Walotek - Mazurek (86. Toboła), Canabarro, Jeleniewski (75. Chojczak), Ptak - Szopa, Lisoń (81. Ogórek), Cieśliński, Misiak - Miroszka, Studenny.
Żółte kartki: Biliynski, S. Polok.
Kluczowe wydarzenia: Pierwsza połowa nie zapowiadała takiego pogromu. Ba! Po godzinie gry było „tylko” 1-0. Później już worek z bramkami rozwiązał się na dobre. Wówczas to bowiem sygnał do ataku dał Pavlo Koval, który na boisku pojawił się nieco wcześniej i następnie - na przestrzeni nieco ponad kwadransa - zanotował hat tricka. Później jego koledzy dobili rywala. Zresztą to był dzień ukraińskich graczy z Chróścic. Dość napisać, iż zdobyli oni sześć z ośmiu goli dla miejscowych.
Wojciech Scisło, grając trener Victorii: Jeśli mają grać zawodnicy z zagranicy to tacy którzy wyraźnie podnoszą poziom i teraz tak właśnie było. Młodzież musi mieć się od kogo uczyć. Co do samego spotkania to pierwsza połowa nie wyszła nam zbytnio, za to druga już była popisem, choć i w sumie można było wygrać wyżej.