Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
W najlepszym naszym zdaniem spotkaniu pierwszej części...

BS Leśnica 4 liga. Podsumowanie rundy jesiennej - RANKING NTO

MECZ JESIENI

W najlepszym naszym zdaniem spotkaniu pierwszej części sezonu mierzyły się drużyny z górnej połowy tabeli, ale wcale nie ze ścisłej czołówki. Ze sobą walczyły bowiem 9 i 11. zespół na półmetku rozgrywek, czyli odpowiednio Victoria Chróścice - Piast Strzelce Opolskie (5-3). W tym starciu obserwowaliśmy jednak wszystko, czego możemy wymagać od piłkarskiego widowiska: emocje, zwroty akcji, mnóstwo goli, popisy strzeleckie, żółte oraz czerwone kartki. Zaczęło się wybornie dla Piasta, który w 33. minucie prowadził 2-0. Tuż przed przerwą ekipa z Chróścic zdobyła jednak kontaktowego gola, a już w drugiej połowie klasycznym hat-trickiem popisał się jej ukraiński napastnik Pavlo Koval, wyprowadzając swoją drużynę, w przeciągu zaledwie 12 minut, na prowadzenie 4-2. Potem było kontaktowe trafienie dla strzelczan, ale ostatnie słowo należało do Victorii, która ostatecznie wygrała 5-3. Jakby goli było mało, w samej końcówce doszło do spięć, które poskutkowały aż trzema czerwonymi kartkami …