Fogo Futsal Ekstraklasa. Bezdyskusyjne zwycięstwo Dremana Opole Komprachcice nad AZS-em UW Darkompem Wilanów

Dreman pewnie dopisał do swojego konta kolejne trzy punkty.
Dreman pewnie dopisał do swojego konta kolejne trzy punkty. Wiktor Gumiński
Dreman Opole Komprachcice nie miał większych problemów z pokonaniem u siebie ekipy AZS UW Darkomp Wilanów w meczu 14. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy. Ostatecznie zwyciężył 5:0.

Spotkanie to właściwie od początku do końca układało się pomyślnie dla podopiecznych Toniego Corredery.

Strzelanie rozpoczęli oni bardzo szybko, bo już w 3. minucie, kiedy to wynik otworzył Maksym Pautiak.

Po tym trafieniu gospodarze, którzy tym razem rozgrywali swój mecz w Komprachcicach, starali się pójść za ciosem. Na efekty nie trzeba było szczególnie długo czekać, gdyż w 11. minucie ich prowadzenie podwyższył Sebastian Szadurski.

Ten sam zawodnik kolejnym golem zaznaczył swoją obecność na boisku niedługo po przerwie, w 24. minucie.

Mając już wtedy tak pokaźną zaliczkę, Dreman w pełni kontrolował losy rywalizacji i zanotował jeszcze dwa trafienia. Najpierw samobójczego gola wbił sobie bramkarz gości Dawid Wasążnik, a tuż przed końcem rezultat ustalił Kacper Kaczka.

Dreman Opole Komprachcice - AZS UW Darkomp Wilanów 5:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Pautiak - 3., 2:0 Szadurski - 11., 3:0 Szadurski - 24., 4:0 Wasążnik - 32. (samobójcza), 5:0 Kaczka - 40.
Dreman: Lach, Burduja - Bugański, Czech, Ivanov, Nico, Felipe, Garcia, Kaczka, Janczak, Sobota, Blank, Czech, Pautiak, Szadurski, Szypczyński
AZS: Mianowicz, Wasążnik, Klimek - Papakostas, Wankiewicz, Lifanov, Zmiivskyi, Panasenko, Marcinkowski, Piwowarczyk, Och, Offert, Wielgat, Diakite, Lutai, Carlos.