HOROSKOP dzienny na sobotę, 22.09.2018. Horoskop na dziś dla...

  HOROSKOP dzienny na sobotę, 22.09.2018. Horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Co cię czeka w sobotę, 22 września 2018

  Mat

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Horoskop dzienny na sobotę, 22.09.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? Przeczytaj horoskop dz

  Horoskop dzienny na sobotę, 22.09.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny. ©pixabay

  Jaki będzie horoskop na dziś? Prezentujemy HOROSKOP DZIENNY na sobotę, 22.09.2018. Sprawdź horoskop na dziś i zobacz, co przepowiadają gwiazdy na 22 września. Jaki to będzie dzień dla twojego znaku zodiaku? Dowiedz się i przeczytaj nasz horoskop dzienny na piątek już teraz! Tylko u nas wiarygodny horoskop dzienny na 22 września. Horoskop dzienny w nto. Co Cię dziś czeka?
  Horoskop dzienny na sobotę, 22.09.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? Przeczytaj horoskop dz

  Horoskop dzienny na sobotę, 22.09.2018. Sprawdź horoskop na dziś dla twojego znaku zodiaku. Jaki będzie dla Ciebie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny. ©pixabay

  Horoskop na dziś, sobota 22 września 2018 r. Czy gwiazdy będą ci dziś przychylne? Sprawdź, co Ci doradza Twój horoskop dzienny!  Przekonaj się, co dziś podpowiadają ci gwiazdy. Nasz HOROSKOP DZIENNY pomoże ci zaplanować dzień!

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: Wodnik


  Wodnik (20.01-18.02)

  W Twoim otoczeniu pojawią się niezwykli ludzie. Jeśli chciałbyś rozwiązać tę znajomość, musisz ich czymś zaintrygować. Horoskop dzienny na sobotę 22 września zaleca, byś pomyślał nad niezłą intrygą.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: Ryby


  Ryby (19.02-20.03)

  Uważaj na słowa, by nie urazić osób szczególnie wrażliwych na własnym punkcie. Zadarcie z kimś takim może wywołać długotrwały i męczący konflikt. Uważaj. Horoskop dzienny to wskazówka, byś myślał o innych.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: Baran


  Baran (21.03-19.04)

  Przez roztargnienie zaniedbasz coś, co długo Cię pochłaniało. Będziesz musiał bardzo prosić, by efekty Twoich działań nie poszły na marne. Horoskop dzienny podpowiada, byś uwierzył we własne możliwości.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: Byk


  Byk (20.04-20.05)

  W dobrze naoliwionym mechanizmie nagle zacznie coś zgrzytać. Nie czekaj, aż maszyneria się zatrze i zatrzyma. Horoskop na dzisiaj to sugestia, byś pomyślał nad swoim planem na ten dzień.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: Bliźnięta


  Bliźnięta (21.05-21.06)

  Doprowadzenie pewnych spraw do szczęśliwego finału będzie wymagało dużej siły przebicia. Jeśli uważasz, że Tobie jej brakuje, poszukaj sprzymierzeńców. Horoskop dzienny na sobotę daje Ci siłę.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: Rak


  Rak (22.06-22.07)

  Masz przesadne wymagania wobec otoczenia i zbyt małe wobec siebie. Stąd bierze się większość Twoich problemów. Zmień te proporcje. Horoskop na dziś podpowiada, żebyś wyluzował.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: Lew


  Lew (23.07-22.08)

  Nawet nie zaprzeczaj, że nowe znajomości obudziły w Tobie zmysły. To i tak widać gołym okiem, co nie znaczy, że nie należy być bardziej dyskretnym. Twój horoskop dzienny to wskazówka, byś był mistrzem dyskrecji.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: Panna


  Panna (23.08-22.09)

  Znowu poczujesz się niedoceniony. Może szef nie zdaje sobie sprawy z Twoich talentów i możliwości. Poinformuj go o tym taktownie. Horoskop dzienny na sobotę zapewnia o sukcesie.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: Waga


  Waga (23.09-22.10)

  W sprawach sercowych powinieneś być bardziej tajemniczy. Nie odkrywaj od razu wszystkich kart. Asa dobrze jest mieć ukrytego w rękawie. Horoskop dzienny dla Wagi przypomina, że dziś sobota i będziesz mógł poszaleć.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: Skorpion


  Skorpion (23.10-21.11)

  Dziś będzie pod górkę. Aura niekorzystnie wpłynie na Twój nastrój. Dokuczać Ci będzie ból głowy. Po południu humor poprawi Ci partner. Horoskop na dziś przypomina, żebyś się wyluzował.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: Strzelec


  Strzelec (22.11-21.12)

  Przeceniasz swoje możliwości. Z boku wszystko widać lepiej. Spójrz na sprawę okiem kolegi, przełożonego. Zobaczysz swoje ograniczenia. Pogódź się z nimi. Horoskop dzienny dla Strzelca mówi, że naprawdę warto to zrobić.

  Horoskop na dziś dla osób spod znaku: Koziorożec


  Koziorożec (22.12-19.01)

  Za wszelką cenę postaraj się odsunąć od siebie uwagę ogółu. Dopóki ludzie będą Ci patrzeć na ręce, nie opanujesz zdenerwowania i niczego nie uzyskasz. Horoskop na dziś to wskazówka, byś był czujny.

  Z jakim znakiem zodiaku najlepiej poromansować?
  Jakie są najgorsze cechy poszczególnych znaków zodiaku?/x-news Dzień Dobry TVN


  Horoskop dzienny na sobotę 22.09.2018 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop na dziś.

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo