III liga. Beskid Skoczów - Victoria Chrościce 2-2

Młodzieżowiec Dennis Greinert zdobył w Skoczowie drugą bramkę w III lidze.
Młodzieżowiec Dennis Greinert zdobył w Skoczowie drugą bramkę w III lidze. fot. Sebastian Stemplewski
Zespół z Chróścic jako jedyny z naszego regionu wiosną jeszcze nie przegrał. W starciu z wyżej klasyfikowaną drużyną ze Skoczowa Victoria prowadziła już 2-0.

Najpierw niecodzienną bramkę zdobył Sebastian Sarzała. Rozgrywający naszej drużyny skierował piłkę do siatki prosto z rzutu rożnego. Na 2-0 podwyższył Dennis Greinert. Piłkę zgrał mu Łukasz Spórna, a młodzieżowiec Victorii silnie strzelił z narożnika pola karnego. Kibice w Skoczowie zobaczyli więc dwie filmowe bramki gości.

Podrażnieni gospodarze ruszyli do ataku i jeszcze przed przerwą zdobyli kontaktową bramkę. W drugiej połowie udało im się natomiast wyrównać, co w obozie Victorii wzbudziło uczucie niedosytu.

- Punkt zdobyty na wyjeździe cieszy, ale żałujemy, że nie udało się zdobyć kompletu
- mówił kierownik drużyny Victorii Józef Borosz. - Nie ma jednak co wybrzydzać.

Nadal jesteśmy niepokonani wiosną i oby ta dobra seria trwała jak najdłużej.
Victoria w pięciu meczach rundy rewanżowej zdobyła dziewięć punktów i jest coraz bliżej zapewnienia sobie utrzymania w lidze.