IV liga. Start Bogdanowice - GKS Grodków 4-2

Mateusz Krupa (z lewej) ze Startu i Marcin Włodarczyk.
Mateusz Krupa (z lewej) ze Startu i Marcin Włodarczyk. fot. Bogdan Stupek
Ekipie z Bogdanowic w pełni udał się rewanż za jedyną porażkę jesienią. Tym razem grodkowianie ponownie zdobyli dwie bramki, ale Start odpowiedział aż cztery razy.

Po pierwszej niemrawej połowie, toczącej się przy lekkiej przewadze gości, kibice mogli być rozczarowani. Drugie 45 minut dostarczyło emocji, a przede wszystkim bramek.

Najpierw indywidualną akcję, mijając dwóch obrońców, wykończył Piotr Jamuła. Na 3-1 po podaniu Marcina Gużdy podwyższył Wiesław Frydryk. Ten ostatni zaliczył też asystę do Mateusza Miklera.

Z kolei przy trafieniach dla GKS-u największy udział miał doświadczony Marcin Włodarczyk. Najpierw podawał do Daniela Szylara, a potem wywalczył rzut karny i go wykorzystał.