Lista kandydatów
Okręg nr 1.
miasto Wołczyn - ulice: Brzechwy, Dożynkowa, Harcerska, Jadwigi, Kluczborska, Leśna, Ligonia, Opolska, Osiedle Młodych, Przyjaciół, Przemysłowa, Stalmacha, Sobótki, Waryńskiego
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Romańczyk Stanisław Andrzej
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Dudek Wojciech Marian
2 Sadowski Dawid Kamil
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Grzech Piotr
2 Fioncek Dorota Maria
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY WOŁCZYN
1 Błaszczykiewicz Barbara
2 Kwaśnicki Mieczysław Piotr
3 Osińska Magdalena
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA RODZINY WDR
1 Włos Bogusław Mieczysław
2 Kwaśnicki Jan Józef
3 Koryluk Andrzej Michał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILI MALICKIEJ
1 Malicka Kamila Katarzyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOŁCZYN "ZGODA"
1 Muzyka Marek Dominik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MORDALA JANUSZA
1 Koncewicz Ryszard
Okręg nr 2. miasto Wołczyn - ulice: Astrów, Azaliowa, Bzowa, Byczyńska, Chabrów, Drzymały, Dworcowa, Hugona Kołłątaja, Irysowa, Jaśminowa, Fabryczna, Kościelna, Kościuszki, Krokusowa, Krótka, Ks. Dzierżona, Kwiatów Polskich, Karola Miarki, Młyńska, Namysłowska, Plac Partyzantów, Plac Wolności, Polna, Powstańców, Poznańska, Różana, Rynek, Rzeczna, Sienkiewicza, Słowackiego, Szpitalna, Szymonowska, Świerczewskiego, Traugutta, Tulipanowa, Wrzosowa
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Idzik Arkadiusz Ryszard
2 Kowaluk Sebastian Grzegorz
3 Staszewski Krzysztof Jan
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Sarnowska Leokadia
2 Karasiewicz Jacek Tadeusz
3 Szczepanowski Tomasz Dariusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA RODZINY WDR
1 Bartosiński Jan Adam
2 Pinkowska Anna Maria
3 Retecka Elżbieta Teresa
4 Ziubroniewicz Piotr Czesław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY WOŁCZYN
1 Frankiewicz Jerzy Jan
2 Kotwicki Zbigniew Jan
3 Kuśmierz Irena
4 Neugebauer Halina Teresa
Okręg nr 3. Sołectwo: Duczów Mały i Duczów Wielki Sołectwo: Brynica - Markowe Sołectwo: Wierzbica Górna - Folwark Wierzbica Górna - Kołoczek - Wałda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Nowak Marek
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Mazur Beata Agnieszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA RODZINY WDR
1 Dykas Tomasz Adam
KOMITET WYBORCZY NASZ DOM POLSKA - SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA
1 Miczulis Grażyna Natalia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA - WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
1 Łakomy Sławomir Mariusz
Okręg nr 4. Sołectwo Bruny Sołectwo: Komorzno - Sułaszów - Wolna Wieś - Zajdak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY WOŁCZYN
1 Nowak Ryszard Walenty
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA - WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
1 Stężały Lesław
Okręg nr 5. Sołectwo: Krzywiczyny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY WOŁCZYN
1 Antkowiak Waldemar Piotr
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA - WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
1 Lech Jerzy
Okręg nr 6. Sołectwo:Szymonków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY WOŁCZYN
1 Zarych Adam
Okręg nr 7. Sołectwo: Ligota Wołczyńska - Ligota Mała Sołectwo: Świniary Małe Sołectwo: Świniary Wielkie Sołectwo: Wierzbica Dolna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Bogdanowicz Ludwik
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Skibiński Andrzej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Kwaśnicka Katarzyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY WOŁCZYN
1 Konieczny Marek Tomasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA - WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
1 Polanowski Dariusz Janusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA RODZINY WDR
1 Rybski Czesław Zygmunt
Okręg nr 8. Sołectwo: Gierałcice Sołectwo: Markotów Mały Sołectwo: Markotów Duży
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Szachnowski Andrzej Jan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA - WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
1 Jeż Monika
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MORDALA JANUSZA
1 Mordal Janusz Stanisław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY WOŁCZYN
1 Ziach Zbigniew Marek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA RODZINY WDR
1 Mały Szczepan Jan
Okręg nr 9. Sołectwo: Szum Sołectwo: Wąsice Sołectwo: Wierzchy
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Gajos Ryszard
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY WOŁCZYN
1 Mazurczak Krystyna Gertruda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA DLA RODZINY WDR
1 Pyla Maria Albina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA - WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
1 Słaboń Anna Maria
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWY WSI
1 Ruder Mariola Ewa
Okręg nr 10. Sołectwo: Brzezinki Sołectwo: Skałągi Sołectwo: Rożnów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Kaleta Marian Piotr
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Sadowska Barbara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY WOŁCZYN
1 Schatt Jolanta Bogusława
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA - WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
1 Bar Jan Piotr
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONSOLIDACJA WSI I SOŁECTWA
1 Adaszyński Jan
Prawybory samorządowe trwają! Zagłosuj
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?