Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
W pierwszym przypadku chodzi o team  z Ligoty Turawskiej,...

Klasa okręgowa. Beniaminkowie cały czas radzą sobie całkiem nieźle

Grupa 1

W pierwszym przypadku chodzi o team z Ligoty Turawskiej, który poległ u siebie. Do tego wcale nie w starciu z rywalem z czołówki, a z Orłem Źlinice, któremu w tym sezonie bliżej do walki o utrzymanie.
Nie sposób przejść obojętnie także wobec tego co działo się w Jełowej. Po tym jak piłkarze tamtejszego Startu w zeszłym tygodniu po raz pierwszy w tym sezonie nie zdobyli choćby jednego gola, tak teraz odbili to sobie z nawiązką i strzelili ich aż siedem! Długo się jednak na to nie zapowiadało, bo do przerwy przegrywali 0-3, a tuż po niej 1-4. Końcówkę mieli jednak piorunującą.
Po kiepskim początku obudził się za to team z Mechnic. Ekipa spod Opola wygrała właśnie czwarty mecz z rzędu i jest już w górnej połowie tabeli.