Koronawirus Opolskie. 20 nowych przypadków zakażenia COVID-19 w regionie. Wśród nich dwumiesięczne niemowlę

Piotr Guzik
Koronawirus Opolskie. 20 nowych przypadków zakażenia COVID-19 w regionie. Wśród nich dwumiesięczne niemowlę
Koronawirus Opolskie. 20 nowych przypadków zakażenia COVID-19 w regionie. Wśród nich dwumiesięczne niemowlę Paweł Relikowski
Ministerstwo Zdrowia informuje o 20 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w woj. opolskim. Wśród nich są dzieci: 6-latek oraz dwumiesięczny chłopczyk.

W całej Polsce potwierdzono 551 nowych zakażeń COVID-19. Najwięcej w woj. śląskim - 128 osób. Wysoką liczbę nowych zakażeń stwierdzono też w woj. małopolskim (71) oraz łódzkim (51).

W przypadku woj. opolskiego Ministerstwo Zdrowia informuje o 20 nowych zakażeniach koronawirusem.

Koronawirus. Powiat głubczycki

W powiecie głubczyckim stwierdzono pięć nowych zakażeń. To kobieta w sile wieku, kobieta i mężczyzna w średnim wieku oraz seniorka i senior. Kobiety w sile i w średnim wieku przebywają w izolacji domowej. Pozostali są hospitalizowani w szpitalu jednoimiennym w Kędzierzynie-Koźlu.

Koronawirus. Powiat kędzierzyńsko-kozielski

W powiecie kędzierzyńsko-kozielskim również potwierdzono pięć nowych przypadków COVID-19. To sześcioletni chłopczyk, mężczyzna w sile wieku, mężczyzna w średnim wieku oraz seniorka i senior. Wszyscy przebywają w izolacji domowej.

Koronawirus. Powiat kluczborski

W powiecie kluczborskim są cztery nowe zakażenia koronawirusem. COVID-19 mają dwumiesięczny chłopczyk, dwie kobiety w sile wieku i mężczyzna w średnim wieku. Przebywają w domach.

Koronawirus. Powiat oleski

Cztery nowe zakażenia stwierdzono w powiecie oleskim. To czterech mężczyzn: jeden w sile wieku, jeden w średnim wieku i dwóch seniorów. Wszyscy są w domach.

Koronawirus. Opole i powiat opolski

W Opolu stwierdzono jeden nowy przypadek COVD-19. To starszy mężczyzna. Jest hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Opolu.

Koronawirus. Powiat strzelecki

W powiecie strzeleckim potwierdzono jedno nowe zakażenie. Nosicielką koronawirusa jest kobieta w średnim wieku. Przebywa w domu.

Koronawirus. W sumie 1343 zakażenia w woj. opolskim

Wraz z 20 nowymi zakażeniami, o których poinformowano we wtorek, w woj. opolskim od początku epidemii stwierdzono 1343 zakażenia koronawirusem. Aktualnie z chorobą walczy 335 osób. Bilans ofiar śmiertelnych to 58 osób.

Służby wojewody opolskiego informują o 11 nowych ozdrowieńcach. Wśród nich jest dwoje dzieci: 8-latek z Opola i 4-latka z pow. głubczyckiego. Łączna liczba ozdrowieńców w woj. opolskim to 950.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Fala upałów w Polsce. Będzie bardzo gorąco

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska