Kwiaty to jedna z popularniejszych form wyznania miłości ukochanej osobie. Mogą one być dodatkiem do prezentu, albo stanowić piękny podarunek sam w sobie. W naszej galerii znajdziecie bukiety na każdą kieszeń. Ceny zaczynają się od kilkunastu złotych.

Wybierając kompozycję ogranicza nas właściwie tylko wyobraźnia i zasobność portfela.

Uroczo przyozdobioną różę, która na pewno skradnie serce Walentynki kupicie już za 20 złotych. Miłym akcentem będą też trzy tulipany w czerwonym przybraniu za 18 złotych.

Jeśli chcecie zrobić na ukochanej piorunujące wrażenie, możecie też wybrać okazały kosz kilkudziesięciu róż. To już jednak wydatek około 350 złotych.

Zobacz galerię

Bez względu na to, czy zapłacimy kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych, warto pomyśleć o trwałości kwiatów, żeby mogły one jak najdłużej cieszyć oczy - mówi Edyta Smolarz z Galerii Niezapominajka w Strzelcach Opolskich. - Wodę do wazonu wlewany poniżej poziomu liści, dobrze jest też przyciąć ostrym nożem łodygę pod kątem. I najważniejsze: wodę zmieniajmy codziennie, wtedy kwiaty zostaną z nami na dłużej.

Życzenia walentynkowe 2019. Krótkie wierszyki SMS dla niej i dla niego. Wyślij koleżance i koledze fajne życzenia na Walentynki!