Miłosz Krok nowym burmistrzem Grodkowa. "Obiecuję, że każdego dnia będę dążył do bycia godnym zaufania"

Adrian Gajewski
Adrian Gajewski
Miłosz Krok na stanowisku burmistrza Brzegu zastąpi Marka Antoniewicza.
Miłosz Krok na stanowisku burmistrza Brzegu zastąpi Marka Antoniewicza. facebook
Miłosz Krok w drugiej turze wyborów pokonał Damiana Machetę i to on zostanie nowym burmistrzem Grodkowa. Walka była jednak niezwykle wyrównana. Zwycięzca otrzymał 53,06% głosów, natomiast jego oponent 46,94%. Warto także przypomnieć, że do drugiej tury nie awansował wieloletni włodarz Grodkowa Marek Antoniewicz.

Nowy włodarz Grodkowa nie kryje zadowolenia i przekonuje, że jest to dla niego ogromny zaszczyt, jednak podkreśla, że jego sukces jest owocem pracy wielu osób.

- Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania i wsparcia, które otrzymałem od każdego z Państwa. Dlatego też, każdemu, kto w dniu wyborów zdecydował się oddać na mnie swój głos, kieruję serdeczne słowa wdzięczności. Państwa decyzja nadała mi nie tylko mandat do działania, ale i siłę do podejmowania ważnych dla naszej wspólnoty decyzji - przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych Miłosz Krok.

Co więcej, zwycięzca wyborów docenia także działania swojego kontrkandydata i zaprasza go do współpracy.

- Pragnę również wyrazić uznanie dla mojego kontrkandydata, który poprzez swój trud i zaangażowanie w kampanię wyborczą, przyczynił się do rozwoju lokalnego dyskursu publicznego. Gratuluję Panu objęcia funkcji radnego - to stanowisko, z którego bez wątpienia będzie Pan kontynuować swoją służbę na rzecz naszej społeczności - dodaje.

Miłosz Krok jest również świadomy dużej odpowiedzialności i zaufania ze strony wyborców.

- Z obietnicą służby publicznej, przepełniony wdzięcznością, przyjmuję ten wyraz zaufania. Obiecuję, że każdego dnia będę dążył do bycia godnym zaufania, które mi okazaliście, i do pracy na rzecz dobra naszej społeczności - puentuje.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Tragiczne zdarzenie na Majorce - są zabici i ranni

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska