Piłkarki Unii i Rolnika walczą dziś o kolejne punkty w I lidze

Paulina Gaj z Unii Opole.
Paulina Gaj z Unii Opole. fot. Mariusz Matkowski
W ostatnich meczach obie drużyny przegrały swoje mecze. Dziś (5.05) kolejna szansa na punkty w I lidze i poprawę humorów.

Występujące na tym szczeblu rozgrywkowym Unia Opole i Rolnik B. Głogówek solidarnie przegrały swoje ostatnie mecze. Unia do spotkania w Częstochowie z ISD-AJD przystąpiła w dziesiątkę i szybko przegrywała 0-3. Dramat rozpoczął się jednak w przerwie. Okazało się, że urazy nie pozwalają na kontynuowanie gry kontuzjowanym Zylli i A. Nartowskiej.

Co więcej do koleżanek w 68 minucie dołączyły K. Nartowska i Żu-rawska. Unia została w ten sposób zdekompletowana i sędzia zakończył pojedynek. Z kolei Rolnik przegrał 0-2 w Radomiu z niżej notowanym Zamłyniem.

Dziś (5.05) oba nasze zespoły rozegrają kolejne spotkania. Unia w Kotorzu Małym podejmuje KKS Zabrze (początek godz. 18.00), natomiast Rolnik w Głogówku zagra z Górnikiem Łęczna (początek godz. 17.00).