forntuna
  Piotr Żyła oskarża żonę o rozpad małżeństwa. Justyna Żyła:...

  Piotr Żyła oskarża żonę o rozpad małżeństwa. Justyna Żyła: On ma kochankę. Wyprowadził się z domu w Wiśle. Żona kpi ze skoczka narciarskiego

  JAC

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Justyna Żyła ujawniła bolesną prawdę o Piotrze Żyle - ma kochankę i wyprowadził się z domu
  1/8
  przejdź do galerii

  Justyna Żyła ujawniła bolesną prawdę o Piotrze Żyle - ma kochankę i wyprowadził się z domu ©Instagram/JustynaŻyła/Dziennik Zachodni

  Piotr Żyła i Justyna Żyła: od wielkiej miłości do bolesnego rozstania w skandalu. Małżonkowie od kilku dni rozmawiają ze sobą tylko na Instagramie. Ostatni raz w środę, 28 lutego. Piotr Żyła rozstał się z żoną: "Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu. Zostałem zmuszony do wyprowadzki". Justyna Żyła: "Moje dzieci nie będą płakać przez kogoś... przez człowieka który jest ich ojcem". Takim twierdzeniem zaskoczyła wszystkich kibiców skoków narciarskich i talentu Piotra Żyły. Skoczek narciarski z Wisły zaliczył zupełnie nieudane igrzyska w Pjongczangu. W Korei Płd. skoczek z Wisły nie zdobył medalu w drużynie ograniczając się do roli rezerwowego. Nie wystąpił też w żadnej konkurencji indywidualnej przegrywając rywalizację z kolegami z kadry. Teraz głośno zrobiło się o jego małżeńskich problemach. Sprawę ujawniła żona skoczka Justyna Żyła na Instagramie, publikując emocjonalne zdania. "Łzy wrócą któregoś dnia do tego, kto je spowodował" - napisała Justyna Żyła. Teraz skoczek odpowiedział małżonce, a ta znów nie pozostała mu dłużna.
  Piotr Żyła i Justyna Żyła rozstali się. Awantura ujrzała światło dzienne i trwa, bo małżonkowie rozmawiają ze sobą już wyłącznie publicznie i przez oświadczenia. O rodzinnym dramacie poinformowała Justyna, która zdecydowała się wszystko opisać na Instagramie, drwiąc ze swojego męża i oskarżając go o zdradę.

  AKTUALIZACJA 8.6.2018
  Wygląda na to, że to koniec małżeństwa Piotra i Justyny Żyłów. Skoczek narciarski złożył pozew rozwodowy. Będzie się domagać pieniędzy.
  PIOTR ŻYŁA ZŁOŻYŁ POZEW ROZWODOWY. JUSTYNA ŻYŁA: CHCE PÓŁ DOMU


  Dlaczego tak postąpiła?

  Gdy Piotra Żyły nie witała jego żona po powrocie z Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang, już było wiadomo, że szykuje się bomba. 10-letni syn Justyny i Piotra miał dowiedzieć się z internetu, że po powrocie z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu jego ojca z lotniska odebrała tajemnicza kobieta. Przekazał te rewelacje mamie. No i się zaczęło.  Justyna Żyła nie wytrzymała i w emocjonalnym tonie zamieściła na Instagramie post, w którym jednoznacznie oskarża Piotra Żyłę o rozpad małżeństwa. Tym oświadczeniem wywołała skandal.

  Zobacz galerię

  "Tak mi wszyscy odradzali .. wiec usunęłam wcześniejszy post ,tak to prawda ten Wasz wspaniały Piotr Zyla zostawil mnie dzieci bo tak bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie kiedy wyrzuciłam go z domu jak mnie uprzejmie poinformował ze ma kochanke) nie mamzamiaru już kłamać" (pisownia oryginalna).

  ZOBACZ KONIECZNIE
  ALFABET PIOTRA ŻYŁY


  Ale na tym nie koniec. W niedzielę w południe, Justyna Żyła napisała kolejny raz na Instagramie.

  "Wiem, wiem nie powinnam była usuwać poprzedniego postu (zrobiłam to na prośbę bliskich mi osób) emocje emocjami, ale dogadywaliśmy się z mężem inaczej, nie dotrzymał słowa, a we mnie coś pękło. Moje dzieci nie będą płakać przez kogoś... przez człowieka który jest ich ojcem. Starałam się... najbliższe mi osoby wiedzą jak się staram i robię wszytko żeby moje dzieci miały się jak najlepiej i w jak najmniejszym stopniu odczuły obecna sytuację. Dlatego proszę o uszanowanie naszej prywatności.
  Pozdrawiam Justyna Żyła"

  A jeszcze w maju ubiegłego roku wydawało się, że w rodzinie Piotra i Justyny Żyły wszystko jest w jak najlepszym porządku. Zobaczcie te zdjęcia


  Justyna Żyła zdradziła rodzinną tajemnicę i wywołała skandal ws. Piotra Zyły  Problemy w małżeństwie Żyłów były w Wiśle tajemnicą poliszynela. O sprawie poinformował "Fakt". Skoczek od pewnego czasu nie mieszka wspólnie z żoną w domu, który trzy lata temu kupili razem w Wiśle Kopydle. Gdy wracał z igrzysk w Korei Płd. na lotnisku w Katowicach nie witała go żona. Wyjechała po niego inna kobieta.

  Piotr Żyła[/a] i Justyna Lazar (siostra cioteczna Adama Małysza) są małżeństwem od 2006 roku. Mają dwoje dzieci: Jakuba (ur. 2007) i Karolinę (ur. 2012).

  Dziś w sprawie kryzysu w swoim małżeństwie głos zabrał skoczek. Piotr Żyła zamieścił na Instagramie następujący post:

  "no i tak w życiu jak sporcie nie zawsze bywa kolorowo:-/ a odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować że nie są one prawdziewe:-/ moje małżeństwo rozpadło sie już dawno temu:-/ nie są prawdziwe informacje ze inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu który zbudowałem dla rodziny. zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem sie dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować sie na treningach. nie zamierzam już komętować zachowania i wpisów Justyny przez media, bo to był dla mnie trudny czas który już mam za sobą i prosze o uszanowanie mojej decyzji oraz życia prywatnego i rodzinnego, a w szczególności dzieci których dobro jest i było dla mnie zawsze priorytetem (pisownia oryginalna).

  Rafał Musioł o problemach Żyłów (i nie tylko): Wiocha totalna

  Justyna Żyła zamieściła komentarz pod wpisem męża. "Piotrek, to nie pisałeś ty po pierwsze a po drugie to sam wiesz jak to dobro dzieci u ciebie wyglada. Powodzenia" (Pisownia Oryginalna)

  Justyna Żyła zdradziła rodzinną tajemnicę i wywołała skandal ws. Piotra Zyły
  Piotr Żyła w garniturze. Ta sesja robi furorę w internecie

  PIOTR ŻYŁA I JEGO KONTROWERSYJNE WYPOWIEDZI

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego TYDZIEŃ


  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się
  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.nto.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wiedza o samorządzie w pigułce

  Wiedza o samorządzie w pigułce

  Mistrzowie tańca irlandzkiego po raz pierwszy w Opolu!

  Mistrzowie tańca irlandzkiego po raz pierwszy w Opolu!

  Zapraszamy na jeździecki Hubertus 2018

  Zapraszamy na jeździecki Hubertus 2018