forntuna
  Piotr Żyła się pakuje i opuszcza żonę. Justyna Żyła:...

  Piotr Żyła się pakuje i opuszcza żonę. Justyna Żyła: Pakowanko. Piotr chce ode mnie pół domu. To koniec małżeństwa Żyłów?

  TK

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Piotr Żyła i Justyna Żyła
  Piotr Żyła złożył pozew o rozwód. Informacje o kryzysie w małżeństwie Żyłów pojawiły się wraz z powrotem skoczka narciarskiego z Wisły po nieudanych
  1/5

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Dziennik Zachodni/Łukasz Klimaniec

  Piotr Żyła się pakuje i opuszcza żonę Justynę i dzieci - ta wiadomość obiegła media lotem błyskawicy. Złożył pozew rozwodowy. W Dzień Ojca 23 czerwca spakował się i wyprowadził. Znany skoczek narciarski z Wisły wniósł pozew o rozwód do sądu. Pierwsza rozprawa jest kwestią czasu. Justyna Żyła ma powody żeby z niepokojem spoglądać w przyszłość, ponieważ rozwód niesie za sobą problemy związane z podziałem majątku - jak pisze jeden z plotkarskich portali, Piotr Żyła chce odzyskać swój wkład finansowy, włożony w stworzenie rodzinnego domu.

  Piotr Żyła złożył pozew o rozwód


  Jak informuje "Super Express", Piotr Żyła złożył pozew o rozwód. Informacje o kryzysie w małżeństwie Żyłów pojawiły się wraz z powrotem skoczka narciarskiego z Wisły po nieudanych zimowych igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu, kiedy odbierała go z lotniska nie Justyna Żyła, a tajemnicza kobieta.

  AKTUALIZACJA 25.6.2018

  Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać emocjonalnymi wpisami w mediach społecznościowych.
  23 czerwca - w Dzień Ojca, na jej profil na Instagramie trafiło nagranie opatrzone hasztagiem #PAKOWANKO, na którym widać starszą kobietę i mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że nagrany w czasie pakowania do kartonów medali i licznych trofeów został Piotr Żyła wraz ze swoją matką, a całej sytuacji towarzyszyła bardzo napięta atmosfera.

  Wideo jednak tak szybko jak zostało wrzucone na Instagram, równie szybko z niego zniknęło, gdyż na Justynę Żyłę wylala się fala negatywnych komentarzy. Oto jeden z nich:

  Ty kobieto masz coś z głową. Cały Internet się łapie za głowę. Nagrywanie pakowania byłego męża. Już dawno osiągnęłaś szczyt żenady. Ktoś powinien ci uświadomić, co wyprawiasz, żebyś w końcu odzyskała przytomność.

  Sprawa ujrzała światło dzienne, kiedy żona skoczka zamieściła emocjonalny wpis na Instagramie. Skandal, który wywołał wpis przerodził się w kłótnię małżeńską odbywającą się w mediach społecznościowych, a Piotr Żyła wyprowadził się z domu.

  Piotr Żyła oskarża żonę o rozpad małżeństwa. Justyna Żyła: On ma kochankę. Wyprowadził się z domu w Wiśle. Żona kpi ze skoczka narciarskiego

  Teraz Piotr Żyła zdecydował się na sprawę rozwodową. Według informacji, które podaje "SE", znany skoczek narciarski był widziany z panią mecenas w jednej z bielskich restauracji.

  ZOBACZ OSTATNIE WSPÓLNE ZDJĘCIA PIOTRA ŻYŁY I JUSTYNY ŻYŁY
  Zobacz galerię


  Przed skłóconym małżeństwem czekają dwie trudne sprawy do rozwiązania:
  • opieka nad dziećmi i ustalenie kontaktów
  • podział majątku


  Justyna Żyła NAGO w Playboyu ZDJĘCIA + WIDEO "Jestem samolubna" GÓRALU, CZY CI NIE ŻAL Gorąca rozbierana sesja przytykiem do Piotra Żyły?  Koniec nadziei Justyny Żyły?


  Justyna Żyła jeszcze jakiś czas temu, po emocjonalnych wpisach i sesji zdjęciowej dla magazynu Playboy, zmieniła swoją retorykę. Z ostatnich wywiadów, których udzielała, można było wywnioskować, że jej relacje z Piotrem Żyłą ulegają poprawie i nie skreśla ich małżeństwa.  "To małżeństwo to pół mojego życia. Tym bardziej mając dwójkę dzieci. Ale nie warto chować urazy i żalu w sobie, bo to nie prowadzi do niczego dobrego" - mówiła na antenie "Dzień dobry TVN".

  Wszystko wskazuje na to, że rozpadł małżeństwa Piotra i Justyny Żyłów staje się tylko kwestią czasu, skoro znany skoczek zdecydował się na złożenie pozwu rozwodowego.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  PROGRAM TYDZIEŃ: Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego


  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Warto zobaczyć

  Rewolucja w rozliczaniu podatków

  Rewolucja w rozliczaniu podatków

  Już w marcu koncert Julii Pietruchy!

  Już w marcu koncert Julii Pietruchy!

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Nagroda Karola Wielkiego. Zgłoś się!

  Nagroda Karola Wielkiego. Zgłoś się!