forntuna
  Piotr Żyła się pakuje i opuszcza żonę. Justyna Żyła:...

  Piotr Żyła się pakuje i opuszcza żonę. Justyna Żyła: Pakowanko. Piotr chce ode mnie pół domu. To koniec małżeństwa Żyłów?

  TK

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Piotr Żyła i Justyna Żyła
  Piotr Żyła złożył pozew o rozwód. Informacje o kryzysie w małżeństwie Żyłów pojawiły się wraz z powrotem skoczka narciarskiego z Wisły po nieudanych
  1/5

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Dziennik Zachodni/Łukasz Klimaniec

  Piotr Żyła się pakuje i opuszcza żonę Justynę i dzieci - ta wiadomość obiegła media lotem błyskawicy. Złożył pozew rozwodowy. W Dzień Ojca 23 czerwca spakował się i wyprowadził. Znany skoczek narciarski z Wisły wniósł pozew o rozwód do sądu. Pierwsza rozprawa jest kwestią czasu. Justyna Żyła ma powody żeby z niepokojem spoglądać w przyszłość, ponieważ rozwód niesie za sobą problemy związane z podziałem majątku - jak pisze jeden z plotkarskich portali, Piotr Żyła chce odzyskać swój wkład finansowy, włożony w stworzenie rodzinnego domu.

  Piotr Żyła złożył pozew o rozwód


  Jak informuje "Super Express", Piotr Żyła złożył pozew o rozwód. Informacje o kryzysie w małżeństwie Żyłów pojawiły się wraz z powrotem skoczka narciarskiego z Wisły po nieudanych zimowych igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu, kiedy odbierała go z lotniska nie Justyna Żyła, a tajemnicza kobieta.

  AKTUALIZACJA 25.6.2018

  Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać emocjonalnymi wpisami w mediach społecznościowych.
  23 czerwca - w Dzień Ojca, na jej profil na Instagramie trafiło nagranie opatrzone hasztagiem #PAKOWANKO, na którym widać starszą kobietę i mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że nagrany w czasie pakowania do kartonów medali i licznych trofeów został Piotr Żyła wraz ze swoją matką, a całej sytuacji towarzyszyła bardzo napięta atmosfera.

  Wideo jednak tak szybko jak zostało wrzucone na Instagram, równie szybko z niego zniknęło, gdyż na Justynę Żyłę wylala się fala negatywnych komentarzy. Oto jeden z nich:

  Ty kobieto masz coś z głową. Cały Internet się łapie za głowę. Nagrywanie pakowania byłego męża. Już dawno osiągnęłaś szczyt żenady. Ktoś powinien ci uświadomić, co wyprawiasz, żebyś w końcu odzyskała przytomność.

  Sprawa ujrzała światło dzienne, kiedy żona skoczka zamieściła emocjonalny wpis na Instagramie. Skandal, który wywołał wpis przerodził się w kłótnię małżeńską odbywającą się w mediach społecznościowych, a Piotr Żyła wyprowadził się z domu.

  Piotr Żyła oskarża żonę o rozpad małżeństwa. Justyna Żyła: On ma kochankę. Wyprowadził się z domu w Wiśle. Żona kpi ze skoczka narciarskiego

  Teraz Piotr Żyła zdecydował się na sprawę rozwodową. Według informacji, które podaje "SE", znany skoczek narciarski był widziany z panią mecenas w jednej z bielskich restauracji.

  ZOBACZ OSTATNIE WSPÓLNE ZDJĘCIA PIOTRA ŻYŁY I JUSTYNY ŻYŁY
  Zobacz galerię


  Przed skłóconym małżeństwem czekają dwie trudne sprawy do rozwiązania:
  • opieka nad dziećmi i ustalenie kontaktów
  • podział majątku


  Justyna Żyła NAGO w Playboyu ZDJĘCIA + WIDEO "Jestem samolubna" GÓRALU, CZY CI NIE ŻAL Gorąca rozbierana sesja przytykiem do Piotra Żyły?  Koniec nadziei Justyny Żyły?


  Justyna Żyła jeszcze jakiś czas temu, po emocjonalnych wpisach i sesji zdjęciowej dla magazynu Playboy, zmieniła swoją retorykę. Z ostatnich wywiadów, których udzielała, można było wywnioskować, że jej relacje z Piotrem Żyłą ulegają poprawie i nie skreśla ich małżeństwa.  "To małżeństwo to pół mojego życia. Tym bardziej mając dwójkę dzieci. Ale nie warto chować urazy i żalu w sobie, bo to nie prowadzi do niczego dobrego" - mówiła na antenie "Dzień dobry TVN".

  Wszystko wskazuje na to, że rozpadł małżeństwa Piotra i Justyny Żyłów staje się tylko kwestią czasu, skoro znany skoczek zdecydował się na złożenie pozwu rozwodowego.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  PROGRAM TYDZIEŃ: Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego


  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Warto zobaczyć

  Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej NTO

  Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej NTO

  Bilety na 4 Nations Cup w Opolu już dostępne

  Bilety na 4 Nations Cup w Opolu już dostępne

  Niepokonani 2018 - niezwykły koncert w gwiazdorskiej obsadzie

  Niepokonani 2018 - niezwykły koncert w gwiazdorskiej obsadzie

  Poznaj laureatów plebiscytu Nauczyciel na Medal

  Poznaj laureatów plebiscytu Nauczyciel na Medal