Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
NA MINUSIE...

Plusy i minusy, czyli subiektywne podsumowanie tygodnia

NA MINUSIE
Olimp Grodków

Piłkarze ręczni naszego pierwszoligowca notują fatalną serię i w siedmiu ostatnich meczach wywalczyli zaledwie jeden punkt. W ostatniej kolejce do przerwy walczyli z Moto-Jelcz Oława, ale drugą połowę przegrali aż 7-19, a cały mecz 17-32. W efekcie spadli na miejsce oznaczające konieczność baraży i gdyby nie fakt, że wyprzedzające ich drużyny też głównie przegrywają, Olimp już sposobiłby się do walki o byt. Nasi zawodnicy mają jeszcze szansę uratować rozgrywki, gdyż teraz czeka ich seria spotkań z zespołami z dołu tabeli. Kryzysu jednak łatwo nie będzie zażegnać.