Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Bramki: 1:0 Szafarczyk - 54., 2:0 Martyniuk - 71., 3:0...

Podsumowanie 28. kolejki BS Leśnica 4 Ligi Opolskiej - wyniki, strzelcy, wypowiedzi

PoRaWie Większyce - Odra II Opole 3:2 (0:0)

Bramki: 1:0 Szafarczyk - 54., 2:0 Martyniuk - 71., 3:0 Martyniuk - 80., 3:1 Bober - 86., 3:2 Bober - 90.

Tomasz Hejduk, trener PoRaWia
To było dobre widowisko. Obie drużyny prezentowały solidny, czwartoligowy poziom. Nie wiadomo jakby się ten mecz potoczył, gdyby Odra pierwsza strzeliła gola, bo miała ku temu okazje. Spotkanie mogło potoczyć się w obie strony. Uważam jednak, że moi chłopcy znakomicie się prezentują. Nie tylko w tym meczu, ale od kilku spotkań.

Adam Berbelicki, trener Odry II
Towarzyszą mi bardzo duży żal i rozczarowanie. W pierwszej połowie byliśmy lepsi, strzeliliśmy nawet gola, ale sędzia uznał, że był spalony. Po przerwie doszło do niewytłumaczalnych błędów. Straciliśmy gole, które absolutnie nie powinny mieć miejsca. Na przykład trzecią bramkę rywale strzelili po tym, jak jeden z moich zawodników chciał zagrać do bramkarza. Zrobił to na tyle nieudolnie, że piłka trafiła do napastnika Porawia. Nie podłamaliśmy się jednak. Strzeliliśmy dwa gole, stworzyliśmy sobie również dobrą akcję w doliczonym czasie gry, ale nie udało jej się zamienić na bramkę. Podsumowując: przewaga piłkarska była po naszej stronie, dlatego mam żal o tę porażkę. Ale błędy, których się dopuściliśmy, były po prostu niewybaczalne.

Takie zapisy przestaną być błędami ortograficznymi. RJP zmienia zasady ortografii