Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Bramki: 1:0 Zhovtiuk - 23., 1:1 Prefeta - 74., 2:1 Błoński -...

Podsumowanie 28. kolejki BS Leśnica 4 Ligi Opolskiej - wyniki, strzelcy, wypowiedzi

MKS Gogolin - Polonia Głubczyce 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Zhovtiuk - 23., 1:1 Prefeta - 74., 2:1 Błoński - 89. (karny).

Adrian Pajączkowski, trener MKS-u
Prowadziliśmy 1:0, ale straciliśmy gola w 75. minucie. Obraz gry wskazywał na remis, choć w ostatnich minutach stworzyliśmy kilka akcji. Jedna z nich zakończyła się faulem w polu karnym. Wykorzystaliśmy tę sposobność i chwilę przed ostatnim gwizdkiem wyszliśmy na prowadzenie. Niemniej mecz był bardzo wyrównany. Polonia postawiła bardzo trudne warunki.

Jan Śnieżek, trener Polonii
Odczuwam wielki niedosyt. Ale jak może być inaczej, jeśli przygrywa się mecz po bramce w 89. minucie? To boli. Na pewne nie zasłużyliśmy na porażkę. Zagraliśmy jeden z lepszych meczów w tej rundzie. Mieliśmy stuprocentowe okazje. Nawet w doliczonym czasie gry nie rezygnowaliśmy z ataku, ale szansa na strzelenie gola została zaprzepaszczona. Mało tego, w następnym meczu zabraknie dwóch zawodników ze względu na nadmiar żółtych kartek. Niestety piłka jest okrutna. Wielka szkoda. Zabrakło szczęścia. Remis na pewno byłby sprawiedliwy.

20 lat Polski w Unii Europejskiej. Marcin Ociepa: „Jesteśmy liderem obronności w UE"