PWSZ w Nysie. Od "XL-ki" do modelki

Archiwum uczelni
Będzie też czas na grupowe zajęcia fitness, nordic walking oraz wspólne… spalanie tłuszczu na siłowni.
Będzie też czas na grupowe zajęcia fitness, nordic walking oraz wspólne… spalanie tłuszczu na siłowni. Archiwum uczelni
Studentki kosmetologii i dietetyki odchudzą nysanki i pomogą im zmienić wizerunek na wiosnę.

Wiosna to dobry czas, by zadbać o swój wygląd i samopoczucie. Dlatego chcemy promować dobre nawyki żywieniowe i pomóc paniom utrzymać dobra formę - mówią studentki z Koła Naukowego Trzymaj Formę z Instytutu Kosmetologii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie.

Stąd też pomysł bezpłatnego programu grupowego odchudzania "Od XL-ki do modelki", który już niebawem zostanie wdrożony w nyskiej uczelni.

Program przeznaczony jest dla zdrowych pań w wieku od 18 do 40 lat.
Cały projekt ma trwać dwa miesiące, podczas których uczestniczki będą miały okazję wziąć udział w prelekcjach dotyczących zdrowego odżywiania i stylu życia. Będzie też czas na grupowe zajęcia fitness, nordic walking oraz wspólne… spalanie tłuszczu na siłowni.

Nie zabraknie oczywiście specjalnie przygotowanych z myślą o paniach zabiegach pielęgnacyjnych, które pomogą damskiej skórze odzyskać blask i zdrowy wygląd.
- Każda z kobiet uczestniczących w projekcie będzie mogła również liczyć na indywidualne porady kosmetyczne i wskazówki dotyczące nowego wiosennego makijażu. A niewykluczone, że niektóre z pań czeka całkowita i zaskakująca metamorfoza - zapewnia Bartosz Bukała, rzecznik prasowy PWSZ w Nysie.

Program rusza już w najbliższy piątek, 21 marca. Wówczas w Instytucie Kosmetologii nyskiej PWSZ przy ulicy Armii Krajowej (sala senatu, godz. 18.00) zaplanowano spotkanie rekrutacyjne i informacyjne.

Główne spotkania odbywać będą się właśnie w Instytucie Kosmetologii, ale też na świeżym powietrzu (dotyczy zajęć ruchowych).

Ponadto każdy uczestnik programu będzie miał zagwarantowaną analizę składu ciała, wykonywaną co tydzień przed zajęciami. Swoje wyniki, stosowaną dietę oraz aktywność fizyczną panie będą zapisywały natomiast w specjalnych dzienniczkach, otrzymanych właśnie podczas pierwszego spotkania.

- Liczba miejsc jest ograniczona, nie warto więc zastanawiać zbyt długo. Zwłaszcza, że udział w projekcie jest bezpłatny - radzi Bartosz Bukała.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska