RAZEM NAJLEPIEJ - ranking liderów | Zobacz, kto na dziś ma szansę na zdobycie zaproszeń do SPA oraz awans do finału i walkę o samochód

Akcja specjalna RAZEM NAJLEPIEJ
Oto ranking liderów - par, które obecnie zajmują pierwsze miejsca w miastach i powiatach. Pary, które w tym rankingu zajmą miejsca od 1 do 10 awansują do finału i będą mieć szanse na wygranie samochodu, a pary z miejsc od 1 do 3 dodatkowo otrzymają zaproszenia na weekendowy pobyt w SPA.

- Aby znaleźć się w tym rankingu trzeba mieć najwięcej głosów w swoim mieście lub powiecie - mówi Katarzyna Niedzwiecka, koordynator akcji. - Do finału awansują laureaci miejsc od 1 do 10 z poniższego rankingu. W wielkim finale te pary będą miały równe szanse na zdobycie samochodu, rozpoczynając nową walkę o głosy.

Pary, które zajmą pierwsze trzy miejsca w poniższym rankingu liderów, otrzymają dodatkowe nagrody - zaproszenia na weekend w komfortowym hotelu ze SPA. Natomiast wszyscy zwycięzcy z miast i powiatów, otrzymają zaproszenie na profesjonalną sesję zdjęciową dla dwojga.

KLIKNIJ i przejdź
do głosowania
Regulamin akcji
Regulamin finału ogólnopolskiego