Saltex IV liga: Olimpia Lewin Brzeski - OKS Olesno 2-3

Grzegorz Pietrzak zdobył gola, ale też zmarnował rzut karny.
Grzegorz Pietrzak zdobył gola, ale też zmarnował rzut karny. Sławomir Jakubowski
W Lewinie Brzeskim po nieco kwadransie wydawało się, że miejscowym nic nie odbierze kompletu punktów. Stało się inaczej.

Już w 3. min ich akcję A. Tomaszewski podał do Szczupakowskiego, który w sytuacji sam na sam z Halskim nie dał mu szans. Za chwile bramkarz OKS-u kontuzjowany musiał zejść z boiska, a jego zastępca błyskawicznie wyciągał piłkę z siatki. Tym razem Sobierajski dośrodkował w pole karne, a Stawecki uderzył celnie głową.

W kolejnych minutach przewagę osiągnęli jednak goście, którzy po rzucie rożnym i strzale Brzenski zdobyli kontaktowego gola. Po przerwie przyjezdni ruszyli do ataków, a na efekty długo nie czekali. Po wrzucie z autu w kierunku bramki piłke posłał z ponad 30 metrów Pietrzak, czym zaskoczył Płoszczycę. Decydująca akcja o końcowym wyniku miała miejsce już 180 sekund później, a Brzenska z najbliższej odległości wykończył podanie Jasiny. Wynik powinien podwyższyć jeszcze Pietrzak, ale zmarnował rzut karny.

Olimpia Lewin Brzeski - OKS Olesno 2-3 (2-1)
1-0 Szczupakowski - 4., 2-0 Stawecki - 17., 1-2 Brzenska - 38., 2-2 Pietrzak - 55., 2-3 Brzenska - 58.