Sparingowo. Odra Opole - Polonia Bytom 7:1 [ZDJĘCIA]

Odra Opole - Polonia Bytom 7:1 (1:1)
Odra Opole - Polonia Bytom 7:1 (1:1) Wiktor Gumiński
Pierwszy zimowy sparing okazał się bardzo udany dla piłkarzy 1-ligowej Odry Opole. Na boisku przy ul. Hallera rozbili oni 3-ligową Polonię Bytom 7:1.

O tak wysokim triumfie opolan przesądziła świetna druga połowa w ich wykonaniu. Do przerwy był bowiem remis 1:1. Odrze prowadzenie dał już w 3. minucie Arkadiusz Piech, ale nieco ponad kwadrans później bytomianie odpowiedzieli na to trafieniem Oresta Tkaczuka.

Po przerwie na boisku już natomiast zdecydowanie dominowali gracze Odry. Absolutnie pierwsze skrzypce w ich szeregach grał Mateusz Marzec, który zakończył mecz z aż czterema golami na koncie, zdobytymi w ciągu zaledwie 25 minut! Ponadto do bramki Polonii trafili jeszcze Tomas Mikinic i Adam Żak.

Kolejne dwa sparingi ekipa z Opola zagra już na obozie w Cetniewie, na który wyjeżdża jutro (23.01). Zmierzy się tam kolejno z Chojniczanką Chojnice (25.01) i Arką Gdynia (29.01).

Bramki: 1:0 Piech - 3., 1:1 Tkaczuk - 19., 2:1 Marzec - 49., 3:1 Mikinic - 55., 4:1 Marzec - 59., 5:1 Marzec - 63., 6:1 Marzec - 74., 7:1 Żak - 90.