W gminie Gogolin wracamy do sportu

Materiał partnera zewnętrznego
Korzystać można już z Orlika w Gogolinie.
Korzystać można już z Orlika w Gogolinie.
Po długiej przerwie można już korzystać z niektórych obiektów należących do Zespołu Rekreacyjno - Sportowego w Gogolinie.

Otwarte zostało już boisko Orlik w Gogolinie. Czynne jest przez cały tydzień od 15.00 do 21.00. Pierwszeństwo korzystania mają szkółki z trenerem. W sprawie rezerwacji należy kontaktować się pod numerem telefonu: 530 668 374 lub 501 367 847. Korzystać można również z obiektu sportowego w Kamieniu Śląskim. Boisko będzie czynne i pilnowane przez gospodarza od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 20.00. Należy zachować zasady bezpieczeństwa podczas użytkowania.

Obowiązują:dystans 2 metrów; obowiązek zasłaniania twarzy dotyczy tylko trasy do obiektu; na miejscu nie jest to konieczne; weryfikacja uczestników (zgłoszenie do zarządcy osób wchodzących na obiekt); ograniczona liczba osób - maksymalnie 6 użytkowników obiektu; brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC); dezynfekcja urządzeń po każdym użyciu i każdej grupie; obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt; sugerujemy również korzystanie z własnego sprzętu sportowego i treningowego.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska