Protector Opole
Dyskoteka Protector zlokalizowana była przy ulicy Głogowskiej w Opolu. To był jeden z największych klubów nocnych w województwie opolskim.
[przycisk_galeria}
Lokal działał w hali, w której wcześniej mieścił się jeden z pierwszych w Opolu marketów "Oskar", a potem dyskoteka "Przystanek, poprzednik Protectora.
W galerii najdziecie zdjęcia z imprezy, która obyła się w sobotę 8 marca 2008 roku.
Aqarium Club Opole
Mamy też fotografie z imprezy w innym opolskim lokalu - Aqarium Club, który do tej pory działa w Opolu. Zobaczcie, jak się bawiliście w 2010 roku na Student Biba w Aqarium Club.
FERRE w Kamieniu Śląskim
Bywalcy dyskotek w Klubie Muzycznym FERRE w Kamieniu Śląskim mają okazję zobaczyć zdjęcia z imprezy, która odbyła się w sobotę 21 maja 2016 roku.
Na klubowej scenie zagrali wówczas: Adam de Great & Waveshock. Zobaczcie zdjęcia z imprezy!
Discoplex A4 Pietna
W galerii nie mogło zabraknąć też jednej z największych dyskotek w Polsce a nawet Europie Discoplex A4 w Pietnej pod Krapkowicami. Zobaczcie zdjęcia z sobotniej dyskoteki, która się odbyła 23 sierpnia 2008 roku.
Jak możemy przeczytać na stronie internetowej klubu, 20 lipca 1996 roku w miejscu, gdzie dziś znajduje się sala koncertowa Discoplexu A4, rozpoczęła działalność dyskoteka „Relax”.
- Warto dodać, iż wówczas była to pierwsza w Polsce dyskoteka od podstaw zbudowana według projektu. Inne kluby powstawały w Polsce na bazie już istniejących, odpowiednio adaptowanych budynków - czytamy na stronie internetowej lokalu.
Wejdźcie w galerię zdjęć i zobaczcie, jak się bawiliście przed laty.

Śpimy krócej i coraz gorzej
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?