Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gawrych Ruda, Płociczno-Tartak
Pokaż więcej
Ewa Szmigielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GODNE ŻYCIE-GMINA SUWAŁKI
45
(16,36%)
Marek Klimaszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(28,36%)
Agnieszka Staniszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SUWAŁKI
152
(55,27%)
Okręg 2
Płociczno-Osiedle
Pokaż więcej
Szymon Łoszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GODNE ŻYCIE-GMINA SUWAŁKI
56
(23,63%)
Małgorzata Anna Madejska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(21,94%)
Mariusz Waldemar Józefowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SUWAŁKI
129
(54,43%)
Okręg 3
Sobolewo z wsią Słupie
Pokaż więcej
Marzena Cieślukowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GODNE ŻYCIE-GMINA SUWAŁKI
8
(5,84%)
Radosław Daniłowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(15,33%)
Marek Jeromin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SUWAŁKI
108
(78,83%)
Okręg 4
Dubowo Drugie, Dubowo Pierwsze, Poddubówek, Zielone Drugie, Zielone Królewskie
Pokaż więcej
Mateusz Gutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GODNE ŻYCIE-GMINA SUWAŁKI
3
(1,33%)
Piotr Taraszkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(32,44%)
Tomasz Antoni Jankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SUWAŁKI
98
(43,56%)
Robert Grzędziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM
51
(22,67%)
Okręg 5
Kuków, Zielone Kamedulskie
Pokaż więcej
Wojciech Konopko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(34,33%)
Marian Sawicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SUWAŁKI
68
(50,75%)
Ryszard Dudanowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA SUWAŁKI
20
(14,93%)
Okręg 6
Korkliny, Kropiwne Stare, Przebród, Trzciane
Pokaż więcej
Stanisław Grygo
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(37,31%)
Natalia Czerwińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SUWAŁKI
121
(62,69%)
Okręg 7
Białe, Kropiwne Nowe, Niemcowizna, Wasilczyki, Wychodne, Żyliny
Pokaż więcej
Antoni Kisłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(45,73%)
Jarosław Ostrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SUWAŁKI
108
(54,27%)
Okręg 8
Andrzej Gałażyn
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(29,39%)
Stefan Mackiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SUWAŁKI
197
(70,61%)
Okręg 9
Biała Woda, Osinki
Pokaż więcej
Marzanna Żylińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GODNE ŻYCIE-GMINA SUWAŁKI
24
(9,34%)
Mirosława Skubina
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(11,28%)
Janusz Bałtrukanis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SUWAŁKI
126
(49,03%)
Karol Rynkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM
78
(30,35%)
Okręg 10
Bród Mały, Bród Nowy, Bród Stary, Osowa, Potasznia
Pokaż więcej
Iwona Małgorzata Kawalec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GODNE ŻYCIE-GMINA SUWAŁKI
24
(9,92%)
Wojciech Orchowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(31,82%)
Lucyna Golubek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SUWAŁKI
86
(35,54%)
Bożena Safinowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA SUWAŁKI
55
(22,73%)
Okręg 11
Czarnakowizna, Korobiec, Kuków-Folwark, Taciewo, Turówka Nowa, Turówka Stara
Pokaż więcej
Karolina Elżbieta Arasimowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GODNE ŻYCIE-GMINA SUWAŁKI
18
(9,78%)
Grzegorz Rozumowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(39,13%)
Hanna Barbara Sikorska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SUWAŁKI
58
(31,52%)
Andrzej Śniadkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM
36
(19,57%)
Okręg 12
Bobrowisko, Lipniak, Nowa Wieś, Wiatrołuża Pierwsza
Pokaż więcej
Konrad Niewul
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GODNE ŻYCIE-GMINA SUWAŁKI
19
(6,21%)
Grzegorz Moroz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
112
(36,60%)
Beata Kożuchowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SUWAŁKI
175
(57,19%)
Okręg 13
Mała Huta z wsią Huta, Okuniowiec z wsią Gielniewo
Pokaż więcej
Emilia Czartolińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
106
(35,57%)
Adam Nieszczerzewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SUWAŁKI
192
(64,43%)
Okręg 14
Burdeniszki, Czerwony Folwark, Magdalenowo z wsią Wigry, Stary Folwark
Pokaż więcej
Krystyna Rudziewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GODNE ŻYCIE-GMINA SUWAŁKI
33
(14,35%)
Krzysztof Citkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(21,74%)
Jolanta Sztermer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SUWAŁKI
90
(39,13%)
Halina Ołownia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA SUWAŁKI
57
(24,78%)
Okręg 15
Cimochowizna, Leszczewek, Leszczewo, Piertanie, Tartak
Pokaż więcej
Emilia Osewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GODNE ŻYCIE-GMINA SUWAŁKI
24
(10,13%)
Krzysztof Milewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(35,44%)
Piotr Tomaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SUWAŁKI
129
(54,43%)