Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Nowy Korczyn ulice: Buska, Farna, Kingi, Lubicz, Partyzantów, Polna, Sandomierska, Armii Krajowej
Pokaż więcej
Józef Kazimierz Cabaj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98
(34,03%)
Paweł Tomasz Kulik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
171
(59,38%)
Mariusz Jan Ragan
KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
19
(6,60%)
Okręg 2
Nowy Korczyn ulice: Grotnicka Dolna, Grotnicka Górna, Józefa Piłsudskiego, Kępa, Krakowska, Nadrzeczna, Plac Rynek, Pocztowa, Rzeźnicza, Stopnicka, Średnia, Tarnowska, Zamkowa, Zaścianek, Franciszkańska
Pokaż więcej
Kazimiera Juszczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(28,50%)
Kazimiera Henryka Gołdyn
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
127
(65,80%)
Tadeusz Stojek
KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
11
(5,70%)
Okręg 3
Ucisków, Harmoniny, Grotniki Duże, Grotniki Małe
Pokaż więcej
Leszek Andrzej Piwowarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(15,09%)
Grzegorz Andrzej Misiaszek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
182
(78,45%)
Zofia Ragan
KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
15
(6,47%)
Okręg 4
Łęka, Podraje, Podzamcze
Pokaż więcej
Edward Seweryn Ragan
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
134
(70,53%)
Justyna Kaleta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(22,63%)
Karolina Urszula Kliś
KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
13
(6,84%)
Okręg 5
Ostrowce, Kawęczyn
Pokaż więcej
Urszula Elżbieta Przybycień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(17,91%)
Jerzy Alojzy Pietrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(36,57%)
Bogdan Fortuna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ
49
(36,57%)
Aleksandra Barbara Czupryś
KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
12
(8,96%)
Okręg 6
Rzegocin, Górnowola, Pawłów
Pokaż więcej
Agata Katarzyna Kumor
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
108
(38,30%)
Czesław Stanisław Zawada
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
148
(52,48%)
Renata Maria Jarubas
KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
26
(9,22%)
Okręg 7
Czarkowy, Żukowice
Pokaż więcej
Ludwik Witold Marek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
167
(78,40%)
Artur Marcin Gruchała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(21,13%)
Stanisław Antoni Ragan
KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
1
(0,47%)
Okręg 8
Stary Korczyn, Winiary Dolne
Pokaż więcej
Krystyna Szafraniec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
99
(52,94%)
Krystyna Ciołek
KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
88
(47,06%)
Okręg 9
Piasek Wielki
Pokaż więcej
Hanna Danuta Sikorska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(17,19%)
Wojciech Niedopytalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODY PIASEK WIELKI
139
(54,30%)
Wioletta Buczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(9,38%)
Wiktor Radosław Kafara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ
40
(15,63%)
Zbigniew Stanisław Pechciński
KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
9
(3,52%)
Okręg 10
Badrzychowice
Pokaż więcej
Marcelina Marianna Dybek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(51,95%)
Zbigniew Janusz Zawada
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(45,45%)
Piotr Rasiński
KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
4
(2,60%)
Okręg 11
Tadeusz Dryja
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(30,26%)
Władysław Stanisław Trela
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(61,18%)
Paweł Rasiński
KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
13
(8,55%)
Okręg 12
Joanna Ewa Sekuła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(22,22%)
Grzegorz Roman Borla
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
129
(68,25%)
Zdzisław Szczepanek
KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
18
(9,52%)
Okręg 13
Henryk Schabowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(32,27%)
Anna Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
133
(60,45%)
Andrzej Czesław Konieczny
KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
16
(7,27%)
Okręg 14
Urszula Ewa Dziama
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(79,34%)
Katarzyna Dorota Sieradzka - Gabiga
KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
25
(20,66%)
Okręg 15
Kazimierz Jałocha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(12,40%)
Stanisława Jolanta Witkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(61,16%)
Ewelina Małgorzata Biskup
KOMITET WYBORCZY TBU - TERAZ BUSKO
32
(26,45%)