Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Rogowo-część, ulice: Akacjowa, Brzozowa, Gnieźnieńska, Grzybowa, Łąkowa, Słoneczna, Topolowa oraz miejscowość Rogówko
Pokaż więcej
Kazimierz Rybarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
139
(57,44%)
Mirosław Wypijewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO
75
(30,99%)
Anna Pomorska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(7,44%)
Krzysztof Kowalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KOŚMIDER LICZĄ SIĘ LUDZIE
10
(4,13%)
Okręg 2
Sołectwo Rogowo-część, ulice: Bankowa, Bohaterów Września, Klemensa Maciaszczyka, Kościelna, Plac Powstańców Wielkopolskich, Poprzeczna, Przybrzeżna, Spółdzielcza
Pokaż więcej
Krystyna Elżbieta Morkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(24,90%)
Tomasz Michalczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO
142
(55,25%)
Tomasz Kazimierz Rogacz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(19,84%)
Okręg 3
Sołectwo Rogowo-część, ulice: Hokejowa, Jeziorna, Kolejowa, bł. ks. Mariana Skrzypczaka, Szkolna
Pokaż więcej
Magdalena Kowalewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(45,81%)
Leszek Józef Bugajny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO
110
(54,19%)
Okręg 4
Sołectwo Rogowo-część, ulice: Bydgoska, Krótka, 600 - lecia, Leśna, Ogrodowa, Pałucka, Sportowa oraz miejscowość Łaziska
Pokaż więcej
Daniel Tomasz Trzeciak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(30,45%)
Robert Andrzej Wódczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO
156
(58,65%)
Monika Leśna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KOŚMIDER LICZĄ SIĘ LUDZIE
29
(10,90%)
Okręg 5
Sołectwo Rogowo-część, ulice: Kościuszki, Polna, Składowa, Spokojna oraz miejscowość Gostomka
Pokaż więcej
Regina Kosińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(31,28%)
Stefan Fedejko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO
134
(68,72%)
Okręg 6
Sołectwa: Niedźwiady, Recz, Rzym
Pokaż więcej
Krystyna Wawrzyniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(34,73%)
Aleksander Bogumił Pechman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO
92
(55,09%)
Dominika Chudzyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(10,18%)
Okręg 7
Sołectwa: Skórki, Wiewiórczyn
Pokaż więcej
Zygmunt Górka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(48,21%)
Paweł Marek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO
72
(42,86%)
Małgorzata Danuta Drożdżyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KOŚMIDER LICZĄ SIĘ LUDZIE
15
(8,93%)
Okręg 8
Sołectwa: Czewujewo, Izdebno
Pokaż więcej
Stanisław Ciesielski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
138
(60,53%)
Sławomir Piotr Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO
57
(25,00%)
Marta Grzelak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KOŚMIDER LICZĄ SIĘ LUDZIE
33
(14,47%)
Okręg 9
Sołectwo: Grochowiska Księże
Pokaż więcej
Piotr Witold Sławski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(37,14%)
Roman Kubera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO
55
(39,29%)
Daria Magdalena Kaszyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(23,57%)
Okręg 10
Sołectwo: Złotniki
Pokaż więcej
Piotr Bosacki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(38,49%)
Artur Paweł Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO
114
(47,70%)
Zygmunt Józef Czaja
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(13,81%)
Okręg 11
Sołectwa: Gałęzewo, Grochowiska Szlacheckie
Pokaż więcej
Kazimierz Rychlewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
135
(65,53%)
Janusz Matelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO
51
(24,76%)
Anna Magdalena Karczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(9,71%)
Okręg 12
Sołectwa: Lubcz, Zalesie
Pokaż więcej
Marian Władysław Kowalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO
53
(29,44%)
Kinga Grajek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(30,56%)
Julita Agnieszka Marciniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KOŚMIDER LICZĄ SIĘ LUDZIE
72
(40,00%)
Okręg 13
Sołectwa: Cegielnia, Ryszewo
Pokaż więcej
Mirosława Derezińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(17,55%)
Piotr Kazimierz Krzyżan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO
32
(13,06%)
Katarzyna Michalak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(12,65%)
Dariusz Kośmider
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KOŚMIDER LICZĄ SIĘ LUDZIE
139
(56,73%)
Okręg 14
Sołectwa: Budzisław, Gościeszyn
Pokaż więcej
Ryszard Stanisław Kawka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(40,57%)
Szymon Kasprzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO
71
(33,49%)
Jolanta Koczorowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KOŚMIDER LICZĄ SIĘ LUDZIE
55
(25,94%)
Okręg 15
Sołectwa: Cotoń, Mięcierzyn
Pokaż więcej
Marlena Zamiar
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(24,47%)
Marian Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ROGOWO
39
(16,46%)
Witold Piotr Urbaniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(22,78%)
Roman Hanczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KOŚMIDER LICZĄ SIĘ LUDZIE
86
(36,29%)