Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
ulice: Cisowa, Lubawska, Ludwika Waryńskiego, Modrzewiowa, Parkowa, Świerkowa, Ziemska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Elżbieta Angelika Seweryniak
140
(26,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Józef Chęć
59
(10,99%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Arkadiusz Polewski
89
(16,57%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tomasz Marcin Baćko
106
(19,74%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA REGIONALNEGO "DIALOG"
-
20
Andrzej Edwin Jasiński
121
(22,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CHODASEWICZA LEPSZE MIASTO I POWIAT DKA
-
23
Grzegorz Przemysław Macal
22
(4,10%)
Okręg 2
ulice: Michała Drzymały, Mostowa, Sportowa, Stanisława Staszica, Wiejska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zbigniew Nagórny
88
(22,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Regina Komorowska
110
(27,64%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Rajmund Władysław Gądek
77
(19,35%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Violetta Leokadia Łabuda
30
(7,54%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA REGIONALNEGO "DIALOG"
-
20
Elżbieta Zięba
39
(9,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE
-
19
Katarzyna Magdalena Kożuch
54
(13,57%)
Okręg 3
ulice: Adama Mickiewicza, Boczna, Browarowa, Krótka, Łużycka, Młyńska, Muzealna, Plac Browarowy, Plac Wolności, Rybna, Słowiańska, Spacerowa, Stefana Okrzei, Żytnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Elżbieta Bochenek
76
(15,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Irena Budaj
33
(6,72%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Sławomir Adolf Hnisdiłów
49
(9,98%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wojciech Wiesław Chojnowski
18
(3,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ZIELIŃSKIEGO BEZPARTYJNI
-
21
Grzegorz Maciej Kurzeja
27
(5,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CHODASEWICZA LEPSZE MIASTO I POWIAT DKA
-
23
Zdzisław Jan Wołyniec
52
(10,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA BIAŁECKIEGO
-
22
Marek Leszek Białecki
79
(16,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE
-
19
Andrzej Wiesław Grzyb
157
(31,98%)
Okręg 4
ulice: Jesionowa, Katowicka, Legnicka, Mała, Napoleońska, Na Wzgórzu, Osiedle Antonówka, Polna, Ptasia, Zamkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Maria Kościak
76
(18,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Danuta Walus
117
(27,86%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dawid Banaszkiewicz
13
(3,10%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA REGIONALNEGO "DIALOG"
-
20
Wiesław Sobiechowski
174
(41,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ZIELIŃSKIEGO BEZPARTYJNI
-
21
Wiesław Skrzypiec
13
(3,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE
-
19
Dariusz Janusz Nowicki
27
(6,43%)
Okręg 5
ulice: Henryka Sienkiewicza, Papieża Jana Pawła II, Piotra Ściegiennego, Władysława Broniewskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zbigniew Martyniak
59
(13,14%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Piotr Andrzej Molenda
109
(24,28%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA REGIONALNEGO "DIALOG"
-
20
Violetta Iwona Majak
191
(42,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CHODASEWICZA LEPSZE MIASTO I POWIAT DKA
-
23
Bożena Mieczysława Ziemiańska
55
(12,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE
-
19
Małgorzata Urszula Cieśla
35
(7,80%)
Okręg 6
ulice: Bohaterów Getta, Fabryczna, Lipowa, Szpitalna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jarosław Daniel Osmolak
86
(20,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Danuta Kurnyta
132
(31,43%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Magdalena Machaj-Klich
49
(11,67%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marzanna Grażyna Szwabowska
7
(1,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ZIELIŃSKIEGO BEZPARTYJNI
-
21
Artur Waldemar Zieliński
31
(7,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA BIAŁECKIEGO
-
22
Rafał Jan Krzystek
58
(13,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE
-
19
Robert Janusz Bladycz
57
(13,57%)
Okręg 7
ulice: Fryderyka Chopina, Jedwabna, Jeleniogórska 1 - 30A, Józefa Lompy, Szkolna, Towarowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Monika Patrycja Myszkowska-Wolak
68
(12,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Irena Stanisława Plata
104
(19,73%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Monika Nackowska
85
(16,13%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mariusz Dariusz Łobos
98
(18,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ZIELIŃSKIEGO BEZPARTYJNI
-
21
Arkadiusz Norbert Piskorski
13
(2,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CHODASEWICZA LEPSZE MIASTO I POWIAT DKA
-
23
Janusz Witold Chodasewicz
128
(24,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE
-
19
Katarzyna Marzena Winiarska-Werbel
31
(5,88%)
Okręg 8
ulice: Adama Asnyka, Jeleniogórska 31 - 65, Magazynowa, Nadrzeczna, Przemysłowa, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Irena Regina Filip
137
(30,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Ryszard Migdalski
80
(17,70%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Janusz Tadeusz Jarosz
199
(44,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE
-
19
Remigiusz Piotr Rydz
36
(7,96%)
Okręg 9
ulice: Aleja Wojska Polskiego, Karola Miarki, Łączna, Ogrodowa, Plac Grunwaldzki, Plac Kościelny, Przelot, Słoneczna, Stara, Stefana Żeromskiego, Wąska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bogdan Murawski
124
(30,69%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Marek Krzysztof Malich
87
(21,53%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Guziewicz
18
(4,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ZIELIŃSKIEGO BEZPARTYJNI
-
21
Jacek Adam Szymaniak
43
(10,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CHODASEWICZA LEPSZE MIASTO I POWIAT DKA
-
23
Piotr Paweł Wojciul
54
(13,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA BIAŁECKIEGO
-
22
Tadeusz Mateusz Kojta
6
(1,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE
-
19
Marta Ewa Skoneczny
72
(17,82%)
Okręg 10
ulice: Leśna, Licealna, Tadeusza Kościuszki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grzegorz Rafał Wojtkiewicz
92
(18,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Jerzy Jan Basta
153
(29,94%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Ewa Elżbieta Nowak
45
(8,81%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bernadeta Jolanta Nowakowska
12
(2,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CHODASEWICZA LEPSZE MIASTO I POWIAT DKA
-
23
Grażyna Bukowska
77
(15,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE
-
19
Mariola Jaciuk
132
(25,83%)
Okręg 11
ulice: Jana Kilińskiego, Marii Skłodowskiej-Curie, Piastowska, Romualda Traugutta
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Łukasz Wojciech Drzewiecki
133
(19,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Jan Stanisław Maciaś
63
(9,24%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Marian Julian Zegan
131
(19,21%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Katarzyna Anuszkiewicz
35
(5,13%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA REGIONALNEGO "DIALOG"
-
20
Jacek Tomasz Bruździak
201
(29,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ZIELIŃSKIEGO BEZPARTYJNI
-
21
Mariusz Paweł Pietrzak
25
(3,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE
-
19
Monika Roksana Gozdur
94
(13,78%)
Okręg 12
ulica: Cicha, Juliusza Słowackiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Leokadia Bernardeta Rozmysł
141
(19,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Ryszard Julian Ostrowski
93
(12,88%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Iwona Beata Szczerbaty
203
(28,12%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Natalia Zofia Mann
23
(3,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CHODASEWICZA LEPSZE MIASTO I POWIAT DKA
-
23
Wiesław Michał Lis
92
(12,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE
-
19
Bożena Barbara Drożdżowska
170
(23,55%)
Okręg 13
ulice: Azaliowa, Cegielniana, gen. Józefa Hallera, Jasna, Marii Konopnickiej, Mikołaja Reja, Nowa, Różana, Śląska, Tulipanowa, Wrzosowa, Wysoka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Mikołaj Kuś
120
(21,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Bogdan Wągrowski
151
(26,44%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Anna Barbara Kaczmarczyk
109
(19,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ZIELIŃSKIEGO BEZPARTYJNI
-
21
Marcin Jarosław Sajór
119
(20,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CHODASEWICZA LEPSZE MIASTO I POWIAT DKA
-
23
Andrzej Stanisław Wasilewski
72
(12,61%)
Okręg 14
ulice: Księcia Bolka I, Tkaczy Śląskich
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Przemysław Jan Wasik
138
(22,85%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Sławomir Sławiński
218
(36,09%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA REGIONALNEGO "DIALOG"
-
20
Celina Maria Róg
141
(23,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ZIELIŃSKIEGO BEZPARTYJNI
-
21
Władysław Jan Szwabowski
19
(3,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CHODASEWICZA LEPSZE MIASTO I POWIAT DKA
-
23
Małgorzata Celina Chodasewicz
61
(10,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE
-
19
Irena Stefania Jakobschy
27
(4,47%)
Okręg 15
ulice: Janusza Korczaka, Konwaliowa, Krzeszowska, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Kwiatowa, Storczykowa, Wałbrzyska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Łukasz Sławiński
126
(23,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Henryk Różański
70
(12,84%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Krystyna Apolonia Korniak
78
(14,31%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA REGIONALNEGO "DIALOG"
-
20
Joanna Maria Kopaczewska
52
(9,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ZIELIŃSKIEGO BEZPARTYJNI
-
21
Magda Szwabowska
21
(3,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CHODASEWICZA LEPSZE MIASTO I POWIAT DKA
-
23
Jerzy Jan Kozłowski
82
(15,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE
-
19
Seweryn Poręba
116
(21,28%)