Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Strzelce Wielkie ulice: H. Dąbrowskiego, J. Bema, R. Traugutta, Stanisława Mikołajczyka, Wincentego Witosa, Polna, Henryka Sienkiewicza, Władysława Reymonta, Józefa Piłsudskiego, Tadeusza Kościuszki, Pajęczańska
Pokaż więcej
Sebastian Damian Chodak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(47,09%)
Maria Jolanta Duran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY”
100
(52,91%)
Okręg 2
Strzelce Wielkie ulice: Klonowa, Topolowa, Zielona, Piwna, Sportowa, Łódzka, Kalinowa, Częstochowska
Pokaż więcej
Dariusz Piotr Klimczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOMARA
30
(18,87%)
Edward Koch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(49,69%)
Przemysław Marian Frączyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY”
50
(31,45%)
Okręg 3
Strzelce Wielkie ulice: Jagiellońska, Piastowska
Pokaż więcej
Damian Ciemcioch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(39,58%)
Łukasz Sadek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY”
87
(60,42%)
Okręg 4
Strzelce Wielkie ulice: Adamów, Andrzejów, Cicha, Dębowa, Kolejowa, Leśna, Słoneczna, Spacerowa, Tartakowa, Michałów
Pokaż więcej
Jarosław Grzegorz Szczypior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOMARA
55
(37,41%)
Magdalena Karolina Dulko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(62,59%)
Okręg 5
Górki, Zamoście
Pokaż więcej
Danuta Jadwiga Sobalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOMARA
60
(33,33%)
Izabela Barbara Cimcioch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(40,56%)
Anna Maria Jasek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY”
47
(26,11%)
Okręg 6
Zamoście-Kolonia
Pokaż więcej
Andrzej Marian Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOMARA
33
(21,57%)
Ewelina Cyndecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(39,22%)
Ewelina Ewa Pukacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY”
60
(39,22%)
Okręg 7
Wola Jankowska
Pokaż więcej
Stanisław Jan Tondel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOMARA
51
(41,80%)
Marek Wacław Błasiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(46,72%)
Krystian Piotr Kiepura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY”
14
(11,48%)
Okręg 8
Dębowiec Mały, Dębowiec Wielki.
Pokaż więcej
Monika Aleksandra Kowalczyk-Skóra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOMARA
25
(12,89%)
Patrycja Anna Kubicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(33,51%)
Bartosz Adam Rabenda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY”
104
(53,61%)
Okręg 9
Adam Marek Cierpisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOMARA
21
(31,82%)
Mariola Katarzyna Dobrakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA CHWILCZYŃSKIEGO
28
(42,42%)
Michał Piotr Beśka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY”
17
(25,76%)
Okręg 10
Ilona Ewa Krakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOMARA
39
(18,48%)
Andrzej Jan Duchowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
172
(81,52%)
Okręg 11
Wola Wiewiecka od nr 1 do nr 67A i od nr 134 do nr 150
Pokaż więcej
Eugeniusz Jan Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KOWALSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 12
Wola Wiewiecka od nr 68 do nr 133 i od nr 151 do końca
Pokaż więcej
Teresa Mariola Cierpisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOMARA
40
(36,70%)
Stanisław Suchaniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(33,03%)
Krystyna Elżbieta Kabała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA CHWILCZYŃSKIEGO
33
(30,28%)
Okręg 13
Dariusz Piotr Binek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOMARA
74
(44,85%)
Tomasz Paweł Szczypiór
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(39,39%)
Jerzy Andrzej Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA CHWILCZYŃSKIEGO
26
(15,76%)
Okręg 14
Wistka od nr 11 do końca
Pokaż więcej
Tomasz Joachim Kucharski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOMARA
49
(22,37%)
Ilona Ewa Michalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
112
(51,14%)
Piotr Sylwester Zagórski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA CHWILCZYŃSKIEGO
21
(9,59%)
Janusz Franciszek Nicpoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY”
37
(16,89%)
Okręg 15
Antonina, Skąpa, Wistka od nr 1 do nr 10
Pokaż więcej
Sławomir Dudek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(44,74%)
Tomasz Dygudaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY”
84
(55,26%)