Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina: Dzierzgoń
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
4
Sławomir Erber
84
(2,38%)
-
2
Dobrosława Frączek
351
(9,94%)
-
1
Wojciech Demko
673
(19,06%)
-
3
Henryk Wojtowicz
51
(1,44%)
-
5
Donata Szutko
30
(0,85%)
-
6
Karolina Skowrońska
97
(2,75%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Bohdan Paczkowski
175
(4,96%)
-
3
Irena Mańkowska
93
(2,63%)
-
6
Justyna Elżbieta Warda
30
(0,85%)
-
2
Janina Władysława Lipińska
42
(1,19%)
-
1
Marcin Jarocki
237
(6,71%)
-
5
Mariusz Wiśniewski
38
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Grzegorz Edmund Guzman
48
(1,36%)
-
5
Tomasz Kłosek
89
(2,52%)
-
6
Marek Zasowski
61
(1,73%)
-
1
Ewa Urszula Nazarewicz
196
(5,55%)
-
3
Ewa Konarska
55
(1,56%)
-
2
Wiesława Janina Synak
43
(1,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIŚLA
-
4
Monika Karolina Pawlik-Liszewska
26
(0,74%)
-
3
Joanna Sulima
15
(0,42%)
-
2
Dariusz Maciej Harasimowicz
48
(1,36%)
-
5
Henryk Berk
40
(1,13%)
-
1
Przemysław Arkadiusz Sinko
60
(1,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Czesława Markowicz-Sokół
65
(1,84%)
-
2
Edyta Ewa Jacaszek
174
(4,93%)
-
6
Maria Barbara Michałowska
55
(1,56%)
-
3
Bogdan Zbigniew Toporkiewicz
223
(6,32%)
-
5
Maciej Karabin
180
(5,10%)
-
4
Dariusz Michał Browarczyk
252
(7,14%)
Okręg 2
Gminy: Mikołajki Pomorskie, Stary Dzierzgoń
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Ludwik Butkiewicz
403
(13,22%)
-
5
Mariusz Makowski
231
(7,58%)
-
3
Izabela Zdanowicz
19
(0,62%)
-
2
Irena Jolanta Sadłos
80
(2,62%)
-
4
Joanna Maria Żywicka
114
(3,74%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Irena Szmiłyk
232
(7,61%)
-
2
Wojciech Dominik Grzywiński
194
(6,36%)
-
4
Marcin Skalmowski
103
(3,38%)
-
3
Jarosław Stawny
328
(10,76%)
-
5
Agnieszka Rokicka-Antkiewicz
57
(1,87%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Grzegorz Stanisław Kostrzewa
287
(9,42%)
-
4
Lidia Krawczyk-Całka
37
(1,21%)
-
3
Justyna Irena Zaborowska-Lenga
54
(1,77%)
-
1
Wojciech Antoni Zielonka
201
(6,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIŚLA
-
2
Krystyna Bugowska-Marcinkowska
31
(1,02%)
-
1
Antoni Ryszard Downarowicz
324
(10,63%)
-
3
Krzysztof Kamrowski
42
(1,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Piotr Władysław Charkiewicz
248
(8,14%)
-
4
Sylwia Anna Koper
13
(0,43%)
-
3
Klaudia Bielak
16
(0,52%)
-
2
Krzysztof Pająk
34
(1,12%)
Okręg 3
Gmina: Stary Targ
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Teresa Skolimowska
163
(8,81%)
-
2
Danuta Tomasiak
80
(4,32%)
-
4
Zbigniew Daniel Urbański
137
(7,40%)
-
3
Witold Szymanek
94
(5,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Zofia Krystyna Kruczek-Kogut
18
(0,97%)
-
4
Leszek Jan Koszytkowski
45
(2,43%)
-
1
Łukasz Andrzej Merchut
319
(17,23%)
-
2
Sebastian Damian Wojnowski
69
(3,73%)
-
3
Natalia Nicgorska-Goik
32
(1,73%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Agnieszka Małgorzata Burzyńska-Ciupik
26
(1,40%)
-
4
Krzysztof Grzegorz Grzywiński
52
(2,81%)
-
3
Iwona Anna Klimkowska
52
(2,81%)
-
2
Krzysztof Knapik
85
(4,59%)
-
1
Janusz Grzonka
100
(5,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIŚLA
-
3
Tomasz Witka
40
(2,16%)
-
1
Sylwia Maria Kubik
315
(17,02%)
-
2
Dariusz Adam Miliński
91
(4,92%)
-
4
Antoni Kopek
118
(6,37%)
-
5
Marianna Stanisława Grabowska
15
(0,81%)
Okręg 4
Gmina: Sztum
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
4
Izabela Maria Dombrowska
102
(1,43%)
-
5
Mirosław Janusz Kozłowski
57
(0,80%)
-
6
Dariusz Bogusław Giedyk
67
(0,94%)
-
1
Piotr Stec
396
(5,55%)
-
2
Zygmunt Smoliński
149
(2,09%)
-
7
Marzena Bogusława Chrześcijańska
67
(0,94%)
-
3
Jolanta Elżbieta Belcarz-Dzikowska
110
(1,54%)
-
8
Jadwiga Aleksandra Frąckowiak
36
(0,50%)
-
9
Mariusz Robert Krause
167
(2,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Zbigniew Pędziwilk
168
(2,36%)
-
6
Jan Roman Skrzypkowski
74
(1,04%)
-
5
Bogumiła Jadwiga Omieczyńska
111
(1,56%)
-
4
Marcin Paweł Steiniger
145
(2,03%)
-
8
Ewa Dorota Szulim-Jeleśniańska
32
(0,45%)
-
2
Agnieszka Irena Gromek
117
(1,64%)
-
1
Adam Andrzej Krupa
653
(9,16%)
-
7
Anna Jadwiga Giedyk
104
(1,46%)
-
9
Andrzej Rogiewicz
56
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
9
Halina Maria Mądra
57
(0,80%)
-
6
Janusz Piotrowski
35
(0,49%)
-
3
Beata Wiatrowska
116
(1,63%)
-
5
Agnieszka Anetta Olszańska
39
(0,55%)
-
4
Jacek Cenacewicz
41
(0,57%)
-
2
Józef Warunek
347
(4,87%)
-
7
Marcin Izdepski
103
(1,44%)
-
1
Wojciech Cymerys
581
(8,15%)
-
8
Ewa Joanna Cebula
88
(1,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIŚLA
-
6
Małgorzata Maria Kniaź
88
(1,23%)
-
1
Ryszard Albin Mazerski
714
(10,01%)
-
5
Władysław Feliks Krause
69
(0,97%)
-
4
Bożena Krystyna Andrzejewska
138
(1,94%)
-
7
Piotr Roman Smolarczyk
77
(1,08%)
-
9
Zbigniew Jan Zwolenkiewicz
346
(4,85%)
-
3
Ryszard Zenon Antoniuk
118
(1,65%)
-
8
Maria Pietrzak-Strychalska
62
(0,87%)
-
2
Małgorzata Celina Cimoszko-Rams
205
(2,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
2
Krystian Adam Zdziennicki
290
(4,07%)
-
1
Leszek Jan Sarnowski
567
(7,95%)
-
4
Andrzej Anuszkiewicz
68
(0,95%)
-
5
Katarzyna Onisk
53
(0,74%)
-
3
Grażyna Manteufel
69
(0,97%)
-
6
Krystyna Teresa Kogut
53
(0,74%)
-
7
Karolina Bogusława Ołdak-Puchalska
96
(1,35%)
-
8
Andrzelina Karolina Kastelli-Smolińska
36
(0,50%)
-
9
Olgierd Adam Zaboronek
64
(0,90%)