Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Brudzew miejscowość Brudzew, ulice: Goleszczyzna, Leśna, Łąkowa, Polna, Kolska, Plac Wolności, Pólko
Pokaż więcej
Andrzej Jacek Ciemniewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(38,67%)
Krzysztof Dopierała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98
(43,56%)
Ilona Magdalena Suleja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
40
(17,78%)
Okręg 2
Sołectwo Brudzew miejscowość Brudzew ulice: Turkowska od nr 1 do nr 32, Wojciecha, Szkolna, Mickiewicza, Ogrodowa
Pokaż więcej
Elżbieta Maria Ficner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRUDZEW
34
(13,99%)
Elżbieta Karwacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY KARWACKIEJ BEZPIECZNIE W PRZYSZŁOŚĆ
73
(30,04%)
Andrzej Różewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
24
(9,88%)
Jarosław Dariusz Chamera
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
21
(8,64%)
Marek Wojciech Oblizajek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CZAS NA MŁODYCH, CZAS NA ZMIANY!
91
(37,45%)
Okręg 3
Sołectwo Brudzew miejscowość Brudzew ulice: Turkowska od nr 33 do nr 62, Kopernika, Powstańców Wlkp. , Słoneczna, Wąska, Zielona, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Kwiatowa
Pokaż więcej
Jacek Tomasz Siekacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRUDZEW
92
(34,20%)
Maria Dorota Pasik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(14,50%)
Grzegorz Oblizajek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
52
(19,33%)
Łukasz Jasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ JASIŃSKI
86
(31,97%)
Okręg 4
Sołectwo Brudzew miejscowość Brudzew, ulica Piaski, Sołectwo Kolnica, Sołectwo Marulew
Pokaż więcej
Robert Maciej Kudła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRUDZEW
53
(16,67%)
Zbigniew Bogdan Synenko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(27,99%)
Krzysztof Piotr Kubanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
70
(22,01%)
Mateusz Kaszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CZAS NA MŁODYCH, CZAS NA ZMIANY!
106
(33,33%)
Okręg 5
Sołectwo Olimpia miejscowość Olimpia, miejscowość Bierzmo, Sołectwo Tarnowa
Pokaż więcej
Ewa Wiktoria Ruda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(42,70%)
Henryk Wiesław Tomczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(21,91%)
Daniel Antosik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
63
(35,39%)
Okręg 6
Sołectwo Brudzyń miejscowość Brudzyń, miejscowość Smolina
Pokaż więcej
Kazimierz Wdowiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(66,67%)
Mariusz Mateusz Kaszyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(15,22%)
Andrzej Szabelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
25
(18,12%)
Okręg 7
Sołectwo Cichów
Pokaż więcej
Iwona Hofman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRUDZEW
75
(45,45%)
Marek Jarosław Goszczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY KARWACKIEJ BEZPIECZNIE W PRZYSZŁOŚĆ
40
(24,24%)
Małgorzata Anna Kos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CZAS NA MŁODYCH, CZAS NA ZMIANY!
50
(30,30%)
Okręg 8
Sołectwo Janów, Sołectwo Głowy
Pokaż więcej
Mariusz Tomasz Kowalewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(38,36%)
Piotr Łukasz Rapczewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(10,27%)
Krzysztof Grzegorz Lipiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
75
(51,37%)
Okręg 9
Sołectwo Kwiatków, Sołectwo Koźmin
Pokaż więcej
Henryk Mituta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRUDZEW
75
(49,02%)
Tomasz Kiciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
78
(50,98%)
Okręg 10
Sołectwo Dąbrowa, Sołectwo Kozubów, Sołectwo Kuźnica Janiszewska, Sołectwo Podłużyce
Pokaż więcej
Mirosław Marian Andrzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRUDZEW
97
(43,69%)
Jerzy Szymański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(39,64%)
Milena Dorota Kurzawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
37
(16,67%)
Okręg 11
Sołectwo Janiszew
Pokaż więcej
Zdzisław Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRUDZEW
85
(53,13%)
Konrad Zawadzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
75
(46,88%)
Okręg 12
Sołectwo Krwony miejscowość Krwony, miejscowość Bogdałów Kolonia
Pokaż więcej
Jerzy Grzyśnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
124
(54,15%)
Rafał Dziamara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
105
(45,85%)
Okręg 13
Sołectwo Bogdałów, Sołectwo Bratuszyn
Pokaż więcej
Teresa Grzelka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(28,29%)
Henryk Głodny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(15,79%)
Artur Słomowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
85
(55,92%)
Okręg 14
Sołectwo Galew, Sołectwo Wincentów
Pokaż więcej
Józef Antoni Budynek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(31,75%)
Dariusz Marek Kiciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
129
(68,25%)
Okręg 15
Sołectwo Chrząblice, Sołectwo Izabelin
Pokaż więcej
Piotr Maciaszek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
141
(67,46%)
Piotr Rosiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(19,14%)
Małgorzata Katarzyna Malesza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
28
(13,40%)