Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Mińsk Mazowiecki

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Borek Miński, Brzóze, Żuków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marta Monika Ajdacka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    78 (18,62%)

    Paweł Lipiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

    341 (81,38%)

    Okręg 2

    Stojadła

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Bożena Zając

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    248 (45,17%)

    Zbigniew Janusz Chodziński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

    301 (54,83%)

    Okręg 3

    Gamratka, Podrudzie, Zamienie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Jackiewicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    199 (43,64%)

    Przemysław Paweł Wojda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

    257 (56,36%)

    Okręg 4

    Grabina, Grębiszew, Iłówiec, Józefów, Kluki, Maliszew, Wólka Iłówiecka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Jan Nowak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    189 (44,68%)

    Mirosław Kazimierz Siwek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

    234 (55,32%)

    Okręg 5

    Huta Mińska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Kurowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    89 (32,96%)

    Andrzej Stanisław Jaworski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

    181 (67,04%)

    Okręg 6

    Cielechowizna/Prusy, Chochół/Tartak, Gliniak, Marianka, Mikanów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maciej Gałązka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    350 (60,45%)

    Robert Szczepan Kieliszczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

    229 (39,55%)

    Okręg 7

    Barcząca, Chmielew, Stare Zakole, Zakole-Wiktorowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Wojciechowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    152 (40,75%)

    Marek Kwiatkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

    221 (59,25%)

    Okręg 8

    Budy Barcząckie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jakub Makowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    49 (15,86%)

    Sławomir Komuda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

    260 (84,14%)

    Okręg 9

    Targówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Adam Rokita

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    212 (45,40%)

    Krzysztof Kwatek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

    137 (29,34%)

    Lidia Urszula Wieczorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA KAROLINA

    118 (25,27%)

    Okręg 10

    Anielew, Budy Janowskie, Dziękowizna, Osiny/Kolonia Janów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Wrzosek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

    124 (33,42%)

    Jarosław Krzysztof Krupski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONKRETNI I RZETELNI

    247 (66,58%)

    Okręg 11

    Janów/Ignaców

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Kopczyński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    61 (29,05%)

    Ewa Szcześniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

    76 (36,19%)

    Karol Kopczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    73 (34,76%)

    Okręg 12

    Kolonia Karolina, Nowe Osiny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jakub Samborski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWYCH OSIN I KOLONII KAROLINA

    175 (33,72%)

    Marcin Krzysztof Gruba

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    79 (15,22%)

    Dariusz Chmielewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

    140 (26,97%)

    Jarosław Paweł Burczyn

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONKRETNI I RZETELNI

    125 (24,08%)

    Okręg 13

    Niedziałka Druga, Stara Niedziałka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    266 (48,63%)

    Elżbieta Roguska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

    281 (51,37%)

    Okręg 14

    Karolina

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edyta Monika Głuchowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

    200 (61,35%)

    Andrzej Waldemar Gruba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA KAROLINA

    126 (38,65%)

    Okręg 15

    Arynów, Dłużka, Królewiec, Wólka Mińska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marzanna Kucińska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    245 (40,90%)

    Małgorzata Filipiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA-RAZEM

    157 (26,21%)

    Szymon Garwolski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA MIŃSK

    197 (32,89%)