Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Niemce ulice: Boczna, Centralna, Kolejowa, Kościelna, Kręta, Leśna, Ogrodowa, Parkowa, Prosta, Różana, Słoneczna, Spokojna, Ignacego Bonawentury Budnego
Pokaż więcej
Anna Barbara Berej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
147
(23,22%)
Urszula Małgorzata Bartosik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MASZKOWSKIEGO
105
(16,59%)
Andrzej Małek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
381
(60,19%)
Okręg 2
Niemce ulice: Ceramiczna, Chmielna, Cicha, Lubelska 91 - 135 nieparzyste, od 186 do końca, Przemysłowa, Szkolna, Zielona, Zalesie
Pokaż więcej
Wiesław Kasperek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
188
(33,45%)
Barbara Katarzyna Małek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MASZKOWSKIEGO
177
(31,49%)
Witold Stanisław Józefacki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
197
(35,05%)
Okręg 3
Niemce ulice: Głęboka, Graniczna, Kwiatowa, Leonów, Lubelska 1 - 88, 90 - 184 parzyste, Orzechowa, Południowa, Spacerowa, Szklarniowa, Topolowa, Willowa, Włóki
Pokaż więcej
Sławomir Mroczek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
289
(49,07%)
Marek Andrzej Gruda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
300
(50,93%)
Okręg 4
Baszki, Boduszyn, Dziuchów, Kolonia Bystrzyca, Ludwinów, Łagiewniki, Swoboda
Pokaż więcej
Piotr Robert Pankowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
304
(62,17%)
Tomasz Robert Rychlik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
185
(37,83%)
Okręg 5
Janusz Prokopiuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
203
(31,72%)
Barbara Elżbieta Fifowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
163
(25,47%)
Magdalena Edyta Urbaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻYĆ CZŁOWIEKOWI
274
(42,81%)
Okręg 6
Jakubowice Konińskie-Kolonia , Pólko , Stoczek-Kolonia
Pokaż więcej
Józef Roman Wysokiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
215
(37,72%)
Ewa Saba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MASZKOWSKIEGO
255
(44,74%)
Jakub Jerzy Kosowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA KOSOWSKIEGO
100
(17,54%)
Okręg 7
Jakubowice Konińskie
Pokaż więcej
Paweł Władysław Krasucki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
304
(35,23%)
Renata Ewa Leszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA RARAKA
208
(24,10%)
Marek Adam Kluch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
351
(40,67%)
Okręg 8
Kawka , Krasienin , Osówka , Pryszczowa Góra
Pokaż więcej
Leszek Feliks Czerwonka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
161
(28,70%)
Małgorzata Rachańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA RARAKA
100
(17,83%)
Aneta Katarzyna Stefaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY STEFANIAK
291
(51,87%)
Mateusz Drozd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
9
(1,60%)
Okręg 9
Krasienin-Kolonia, Majdan Krasieniński, Stoczek, Wola Krasienińska
Pokaż więcej
Beata Katarzyna Zgierska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 10
Nasutów, Nowy Staw
Pokaż więcej
Grażyna Gliwka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
243
(36,54%)
Edward Kozieł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
155
(23,31%)
Wojciech Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻYĆ CZŁOWIEKOWI
267
(40,15%)
Okręg 11
Rudka Kozłowiecka
Pokaż więcej
Władysław Maszkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MASZKOWSKIEGO
171
(35,77%)
Magdalena Kasperek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
119
(24,90%)
Janusz Dziuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT LUBELSKI 2018
97
(20,29%)
Marta Joanna Kozieł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻYĆ CZŁOWIEKOWI
91
(19,04%)
Okręg 12
Dys numery: 237, 238, 242 Dys ulice: Akacjowa, Bernatówka, Brzozowa, Bukowa, Dworska, Graniczna, Jaśminowa, Karmelicka, Klonowa, Księżycowa, Kwiatowa, Lubelska, Malinowa, Nadrzeczna, Południowa, Słoneczna, Spacerowa, Wąwozowa, Wiśniowa, Źródlana, Topolowa, Rumiankowa, Skowronkowa, Zielona
Pokaż więcej
Marek Krzysztof Podstawka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
331
(64,90%)
Arkadiusz Jan Lis
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
179
(35,10%)
Okręg 13
Dys ulice: Bajkowa, Błogosławionego Wł. Gorala, Cyprysowa, Dolina Ciemięgi, Gajowa, Klasztorna, Lipowa, Lotników Polskich, Miodowa, Ogrodowa, Polna, Poprzeczna, Północna, Przyjazna, Samsonówka, Skośna, Spokojna, Zbożowa, Złota
Pokaż więcej
Roman Jerzy Wysocki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
165
(32,93%)
Michał Suchodolski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104
(20,76%)
Justyna Porzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT LUBELSKI 2018
232
(46,31%)
Okręg 14
Wola Niemiecka
Pokaż więcej
Agnieszka Domownik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
104
(18,25%)
Kamil Rarak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA RARAKA
466
(81,75%)
Okręg 15
Ewa Pitura
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
145
(29,53%)
Dorota Janina Góźdź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MASZKOWSKIEGO
86
(17,52%)
Andrzej Józef Gieroba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
83
(16,90%)
Wiesław Jan Zienkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻYĆ CZŁOWIEKOWI
177
(36,05%)