Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Niemce

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Niemce ulice: Boczna, Centralna, Kolejowa, Kościelna, Kręta, Leśna, Ogrodowa, Parkowa, Prosta, Różana, Słoneczna, Spokojna, Ignacego Bonawentury Budnego

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Barbara Berej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    147 (23,22%)

    Urszula Małgorzata Bartosik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MASZKOWSKIEGO

    105 (16,59%)

    Andrzej Małek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    381 (60,19%)

    Okręg 2

    Niemce ulice: Ceramiczna, Chmielna, Cicha, Lubelska 91 - 135 nieparzyste, od 186 do końca, Przemysłowa, Szkolna, Zielona, Zalesie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Kasperek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    188 (33,45%)

    Barbara Katarzyna Małek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MASZKOWSKIEGO

    177 (31,49%)

    Witold Stanisław Józefacki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    197 (35,05%)

    Okręg 3

    Niemce ulice: Głęboka, Graniczna, Kwiatowa, Leonów, Lubelska 1 - 88, 90 - 184 parzyste, Orzechowa, Południowa, Spacerowa, Szklarniowa, Topolowa, Willowa, Włóki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Mroczek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    289 (49,07%)

    Marek Andrzej Gruda

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    300 (50,93%)

    Okręg 4

    Baszki, Boduszyn, Dziuchów, Kolonia Bystrzyca, Ludwinów, Łagiewniki, Swoboda

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Robert Pankowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    304 (62,17%)

    Tomasz Robert Rychlik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    185 (37,83%)

    Okręg 5

    Ciecierzyn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Prokopiuk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    203 (31,72%)

    Barbara Elżbieta Fifowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    163 (25,47%)

    Magdalena Edyta Urbaś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻYĆ CZŁOWIEKOWI

    274 (42,81%)

    Okręg 6

    Jakubowice Konińskie-Kolonia , Pólko , Stoczek-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Roman Wysokiński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    215 (37,72%)

    Ewa Saba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MASZKOWSKIEGO

    255 (44,74%)

    Jakub Jerzy Kosowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA KOSOWSKIEGO

    100 (17,54%)

    Okręg 7

    Jakubowice Konińskie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Władysław Krasucki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    304 (35,23%)

    Renata Ewa Leszcz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA RARAKA

    208 (24,10%)

    Marek Adam Kluch

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    351 (40,67%)

    Okręg 8

    Kawka , Krasienin , Osówka , Pryszczowa Góra

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Feliks Czerwonka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    161 (28,70%)

    Małgorzata Rachańczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA RARAKA

    100 (17,83%)

    Aneta Katarzyna Stefaniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY STEFANIAK

    291 (51,87%)

    Mateusz Drozd

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    9 (1,60%)

    Okręg 9

    Krasienin-Kolonia, Majdan Krasieniński, Stoczek, Wola Krasienińska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Katarzyna Zgierska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Nasutów, Nowy Staw

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Gliwka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    243 (36,54%)

    Edward Kozieł

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    155 (23,31%)

    Wojciech Woźniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻYĆ CZŁOWIEKOWI

    267 (40,15%)

    Okręg 11

    Rudka Kozłowiecka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Władysław Maszkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MASZKOWSKIEGO

    171 (35,77%)

    Magdalena Kasperek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    119 (24,90%)

    Janusz Dziuba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT LUBELSKI 2018

    97 (20,29%)

    Marta Joanna Kozieł

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻYĆ CZŁOWIEKOWI

    91 (19,04%)

    Okręg 12

    Dys numery: 237, 238, 242 Dys ulice: Akacjowa, Bernatówka, Brzozowa, Bukowa, Dworska, Graniczna, Jaśminowa, Karmelicka, Klonowa, Księżycowa, Kwiatowa, Lubelska, Malinowa, Nadrzeczna, Południowa, Słoneczna, Spacerowa, Wąwozowa, Wiśniowa, Źródlana, Topolowa, Rumiankowa, Skowronkowa, Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Krzysztof Podstawka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    331 (64,90%)

    Arkadiusz Jan Lis

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    179 (35,10%)

    Okręg 13

    Dys ulice: Bajkowa, Błogosławionego Wł. Gorala, Cyprysowa, Dolina Ciemięgi, Gajowa, Klasztorna, Lipowa, Lotników Polskich, Miodowa, Ogrodowa, Polna, Poprzeczna, Północna, Przyjazna, Samsonówka, Skośna, Spokojna, Zbożowa, Złota

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Jerzy Wysocki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    165 (32,93%)

    Michał Suchodolski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    104 (20,76%)

    Justyna Porzak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT LUBELSKI 2018

    232 (46,31%)

    Okręg 14

    Wola Niemiecka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Domownik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    104 (18,25%)

    Kamil Rarak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA RARAKA

    466 (81,75%)

    Okręg 15

    Elizówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Pitura

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    145 (29,53%)

    Dorota Janina Góźdź

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MASZKOWSKIEGO

    86 (17,52%)

    Andrzej Józef Gieroba

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    83 (16,90%)

    Wiesław Jan Zienkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻYĆ CZŁOWIEKOWI

    177 (36,05%)