Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Żuków
Pokaż więcej
Grzegorz Kazimierz Wlazły
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwa: Czartoria, Świdniki
Pokaż więcej
Jarosław Szurma
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
83
(44,15%)
Marek Kamiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
105
(55,85%)
Okręg 3
Sołectwa: Ministrówka, Miączyn-Stacja
Pokaż więcej
Sylwester Domina
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
126
(64,62%)
Anna Król
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(35,38%)
Okręg 4
Sołectwo Miączyn-Kolonia
Pokaż więcej
Dorota Adamczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(46,40%)
Anna Cecylia Chojnowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(53,60%)
Okręg 5
Sołectwo Miączyn od nr domu 1 do nr domu 70B i nr domów: 156, 157, 159, 160, 162, 169, 180, 181.
Pokaż więcej
Tadeusz Zbigniew Makuch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
83
(57,24%)
Joanna Jabłońska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(42,76%)
Okręg 6
Sołectwo Miączyn od nr domu 71 do nr domu 166, 167, 173, 174, 176.
Pokaż więcej
Adam Arkadiusz Hrysiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
95
(56,89%)
Robert Leon Łyżwa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(43,11%)
Okręg 7
Sołectwa: Niewirków-Kolonia i część sołectwa Niewirków od nr domu 117 do nr domu 162
Pokaż więcej
Maria Siejczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(55,66%)
Tomasz Gromada
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(44,34%)
Okręg 8
Sołectwo Niewirków od nr domu 1 do nr domu 116 i od nr 163 do 182
Pokaż więcej
Andrzej August Ogórek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(27,01%)
Jerzy Bilski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(72,99%)
Okręg 9
Sołectwa: Poddąbrowa i część sołectwa Kotlice od nr domu 153 do nr domu 186
Pokaż więcej
Waldemar Józef Misztal
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(35,48%)
Marek Socha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(64,52%)
Okręg 10
Sołectwa: Kotlice od nr domu 1 do nr domu 152 i nr domów 187 do nr 190 oraz sołectwo Kotlice-Kolonia
Pokaż więcej
Natalia Nieckarz-Mic
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
83
(58,87%)
Andrzej Jerzy Pajda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(41,13%)
Okręg 11
Sołectwo Zawalów-Kolonia
Pokaż więcej
Marek Łukasz Bąk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(75,79%)
Paweł Kaczoruk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(24,21%)
Okręg 12
Sołectwo Zawalów
Pokaż więcej
Marcin Dariusz Malec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(51,46%)
Tomasz Piotr Oleszczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
83
(48,54%)
Okręg 13
Sołectwa: Frankamionka, Koniuchy, Koniuchy-Kolonia
Pokaż więcej
Józef Zbigniew Węgliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(56,42%)
Albert Józef Pijajko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(43,58%)
Okręg 14
Sołectwa: Horyszów, Horyszów-Kolonia
Pokaż więcej
Bożena Antonina Siudak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwa: Gdeszyn, Gdeszyn-Kolonia
Pokaż więcej
Zbigniew Józef Jarosiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(59,35%)
Bożena Katarzyna Karpiuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(40,65%)