Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Góra Puławska: ul. Adamówka, Malinowa, Truskawkowa, Graniczna, Matłoska, Klonowa, Krótka, Leśna, Wąwozowa, Świerkowa, Piękna, Krzywe Koło, Nowa.
Pokaż więcej
Tomasz Mizak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO
222
(68,52%)
Barbara Elżbieta Piecyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PUŁAWY
102
(31,48%)
Okręg 2
Góra Puławska: ul. Długa, Poprzeczna, Dębowa, Parkowa, Ogrodowa, Słoneczna, Radomska, Wspólna, Kościelna, Św. Wojciecha, Zielone Wzgórze.
Pokaż więcej
Marek Tomasz Maik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO
260
(77,84%)
Jerzy Soboń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PUŁAWY
74
(22,16%)
Okręg 3
Góra Puławska: ul. Janowiecka, Kozienicka, Podwale, Powiśle.
Pokaż więcej
Marek Woszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO
197
(58,63%)
Mateusz Domański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PUŁAWY
139
(41,37%)
Okręg 4
Kolonia Góra Puławska, Sadłowice, Tomaszów.
Pokaż więcej
Agnieszka Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO
108
(40,60%)
Leszek Arkadiusz Wolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEOKADIÓW
31
(11,65%)
Beata Bochra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PUŁAWY
127
(47,74%)
Okręg 5
Klikawa, Jaroszyn
Pokaż więcej
Beata Nowicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO
209
(47,72%)
Robert Michałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEOKADIÓW
99
(22,60%)
Renata Aldona Molenda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PUŁAWY
130
(29,68%)
Okręg 6
Gołąb: ul. Błotna, Boczna, Cicha, Folwarki, Hetmana Stefana Czarnieckiego, Krzywa, Księdza Szymona Grzybowskiego, Rudki Kolonia, Urocza, Wesoła, Zamojska, Zofii Kossak
Pokaż więcej
Krzysztof Bąkała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZY WISŁĄ A WIEPRZEM
92
(24,80%)
Sławomir Zbigniew Jedliczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
88
(23,72%)
Dorota Joanna Osiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO
191
(51,48%)
Okręg 7
Gołąb: ul. Puławska, Polna, Pocztowa, Podwierzbie, Ogrodowa, Spacerowa.
Pokaż więcej
Małgorzata Kamola
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZY WISŁĄ A WIEPRZEM
146
(47,71%)
Halina Osiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO
160
(52,29%)
Okręg 8
Matygi, Borowina, Gołąb: ul. Kolejowa, Lotnisko, Wiśniowa, Żuławy, Piaskowa, Słoneczna, Stacja Kolejowa.
Pokaż więcej
Wojciech Adam Jabłoński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZY WISŁĄ A WIEPRZEM
169
(50,45%)
Agnieszka Agata Paciorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO
166
(49,55%)
Okręg 9
Wólka Gołębska, Niebrzegów, Nieciecz.
Pokaż więcej
Paweł Gębala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZY WISŁĄ A WIEPRZEM
155
(55,36%)
Katarzyna Magdalena Mizura-Jońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO
125
(44,64%)
Okręg 10
Borowa, Skoki.
Pokaż więcej
Walentyna Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZY WISŁĄ A WIEPRZEM
225
(62,85%)
Marian Stanisław Dębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO
133
(37,15%)
Okręg 11
Bronowice, Łęka.
Pokaż więcej
Paweł Lisowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO
189
(43,55%)
Witold Szczepanik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEOKADIÓW
58
(13,36%)
Mariusz Sońta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PUŁAWY
187
(43,09%)
Okręg 12
Opatkowice, Kowala.
Pokaż więcej
Ryszard Andrzej Piaseczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO
138
(44,09%)
Krzysztof Adam Misztak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PUŁAWY
175
(55,91%)
Okręg 13
Kajetanów, Pachnowola, Dobrosławów.
Pokaż więcej
Katarzyna Anna Zawadzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO
155
(57,84%)
Monika Justyna Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PUŁAWY
113
(42,16%)
Okręg 14
Leokadiów, Smogorzów, Piskorów, Polesie.
Pokaż więcej
Natalia Cieloch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO
68
(18,23%)
Zdzisław Urbanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEOKADIÓW
159
(42,63%)
Sławomir Nita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PUŁAWY
146
(39,14%)
Okręg 15
Anielin, Zarzecze, Janów, Sosnów, Kochanów.
Pokaż więcej
Renata Jagieła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO
63
(15,91%)
Anna Nita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEOKADIÓW
114
(28,79%)
Mariola Lucyna Antoniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PUŁAWY
219
(55,30%)