Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dziemiany

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Część Sołectwa Dziemiany – ulica: Kopernika, Sengera Karola

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Barbara Meller

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    81 (49,39%)

    Tomasz Marek Borzyszkowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    83 (50,61%)

    Okręg 2

    Część Sołectwa Dziemiany – ulica: Łąkowa, Partyzantów, Słoneczna, Wyzwolenia (od nr 25 do końca) oraz miejscowość Zarośle

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Teresa Turzyńska-Stopa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    103 (78,63%)

    Anna Katarzyna Knitter

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    28 (21,37%)

    Okręg 3

    Część Sołectwa Dziemiany – ulica: Kaszubska, Wąska, Górna, Miła, Tartaczna, Wyzwolenia (od nr 1 do nr 24)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Augustyn Kuczkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    95 (55,88%)

    Paweł Andrzej Gostomski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    48 (28,24%)

    Łukasz Moczyński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    27 (15,88%)

    Okręg 4

    Część Sołectwa Dziemiany – ulica: Jana Pawła II, Kard. Wyszyńskiego, Ks. Podlaszewskiego, Wrzosowa, Heweliusza, Wybickiego, Kościuszki, Robotnicza, Raduńska oraz miejscowość Dunajki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Apolonia Stopa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    106 (60,92%)

    Andrzej Nakielski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    68 (39,08%)

    Okręg 5

    Część Sołectwa Dziemiany-ulica: Dworcowa, Potulicka, Krótka, Jeniecka, Ogrodowa, 8 Marca, Osiedle Letniskowe Nowiny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Stanisław Rolbiecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    83 (62,41%)

    Roman Kuczkowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    50 (37,59%)

    Okręg 6

    Część Sołectwa Dziemiany – ulica: Polna, Leśna, Kowalska, Harcerska, 3 Maja (od nr 13 do końca)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Feliks Daniels

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    37 (26,81%)

    Maciej Daniel Szopiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    49 (35,51%)

    Grzegorz Eichmann

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    52 (37,68%)

    Okręg 7

    Część Sołectwa Dziemiany – ulica: Sobótki, 3 Maja (od nr 1 do 12B)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Wisiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    20 (20,83%)

    Dorota Anna Łopusiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    52 (54,17%)

    Zdzisława Maria Werra

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    24 (25,00%)

    Okręg 8

    Część Sołectwa Kalisz – ulica: Warszawska, Leśna, Klonowa, Dębowa, Pomorska, Wczasowa, Jeziorna, Młyńska, Wrzosowa, Ks. Jutrzenki Trzebiatowskiego, Krótka, Spacerowa, Spokojna, Marszałkowska, Osiedle Zatorze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Zofia Szulta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    97 (63,82%)

    Joanna Agnieszka Żywicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    55 (36,18%)

    Okręg 9

    Część Sołectwa Kalisz – ulica: Jana Pawła II, Kaszubska, Gryfa, Sorki, Remusa, Stolema, A. Majkowskiego oraz miejscowości: Stare Słone, Nowe Słone, Jałowe

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Michał Rekowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    82 (49,40%)

    Krystian Józef Kaszubowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    84 (50,60%)

    Okręg 10

    Sołectwo Schodno, część Sołectwa Kalisz – Kalisz (od nr 25 do końca), ulica: Świętego Rocha, Kalinowa, Lipowa, Polna, Topolowa, Łąkowa oraz miejscowości Leżuchowo, Tomaszewo i Słupinko

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Ellwart

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    51 (34,93%)

    Jan Marek Narloch

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    95 (65,07%)

    Okręg 11

    Sołectwo Raduń

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Teresa Natalia Mankiewicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Część Sołectwa Trzebuń (od nr 1 do nr 66)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Alojzy Kuczkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    51 (44,74%)

    Krystian Andrzej Sikora

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    63 (55,26%)

    Okręg 13

    Część Sołectwa Trzebuń (od nr 67do końca) miejscowości Białe Błota, Lampkowo, Wilczewo, Zajączkowo, Zatrzebionka, Zimny Dwór, Żabowo, Borsztal, Turzonka, Dywan, Mutkowo, Pełk, Rozwalewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mieczysław Jenta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    85 (75,89%)

    Andrzej Żółtkowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    27 (24,11%)

    Okręg 14

    Część Sołectwa Piechowice-miejscowość Piechowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Stanisław Hoppe

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    73 (54,48%)

    Magdalena Emilia Rolbiecka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    61 (45,52%)

    Okręg 15

    Sołectwo Płęsy, Sołectwo Jastrzębie Dziemiańskie, Część Sołectwa Piechowice-miejscowości Dąbrówka, Dębina, Głuchy Bór, Kloc, Parowa, Szablewo, Przerębska Huta

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Knopik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA

    68 (64,15%)

    Wojciech Lemańczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    38 (35,85%)